A.K.CIDER s.r.o.

Ochutnáváme skutečný cider z Vizovických vrchů, který vyrábíme s respektem k tradici a přírodě. Naše výrobky mají originální chuť bez umělých přísad a využívají jablka z místních starých odrůd.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    google 1 Google recenzí

  • Klíčová slova 37

    cider, jablečný mošt, vizovice, tradiční výroba, regionální suroviny, ekologický přístup, staré odrůdy, burčák, cider z vizovických vrchů, jablečný cider, ovocné víno, mátový sirup, cider classic, cider dry, chuť cideru, přírodní cider, rodinná tradice, kvašení, dubové sudy, malolaktická fermentace, přírodní ingredience, originální chuť, cider přímo z čerstvého moštu, cider s unikátním aromatem, tradičné řemeslo, vinařství, lokální produkce, ciderová cesta, ciderové zážitky, cider tasting, průvodce ciderem, jablka z valašska, cider s charakterem, autentické recepty, místní řemeslníci, cider pro každou příležitost, cider na osvěžení

  • Popis

    Vyrábíme cider z čerstvě lisovaného jablečného moštu z tradičních místních odrůd jablek, důkladně respektujeme přírodu. Naše rodinná tradice sahá do minulosti, kdy jablečný burčák byl nedílnou součástí každoroční produkce sedláků. Každá várka našeho cideru zraje minimálně 6 měsíců v dubových sudech od Whisky. Dbáme na ekologický přístup, používáme jablka z chemicky neošetřených sadu a pečujeme o starobylé odrůdy. Naše produkty jsou vytvářeny s láskou a úctou k tradici a poskytují jedinečné zážitky pro všechny milovníky cideru.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu A.K.CIDER s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.