Dřevoprodej - Zdeněk Žák

Nabízíme široký sortiment dřeva, včetně dveří, palubek, OSB desek a dalších dřevěných materiálů pro vaše projekty. Kvalita našich produktů a rychlost dodání jsou naší prioritou.

Recenze

  • 3.4
    (5)

    google 5 Google recenzí

  • Klíčová slova 43

    dřevoprodej, dveře, palubky, osb desky, durelis desky, překližky, dřevotřísky, kvh hranoly, stavební řezivo, truhlářské materiály, impregnace dřeva, spojovací materiály, lepidla, tmely, přírodní dřevo, dřevěné výrobky, kvalitní dřevo, palivové dříví, dřevařské závody, dřevěné lišty, dřevěné parapety, výroba pergol, krovů, dřevěné konstrukce, hobby práce, stavební materiály, dřevěné produkty, odborná pomoc, poradenství, řezivo na zakázku, montážní materiál, přírodní materiály, domácí kutilství, profesionální zpracování dřeva, kvalitní dřevěné výrobky, dřevěné doplňky, stavební dřevo, dřevo pro kutily, užitkové dřevo, materiály pro truhlařinu, kutilské potřeby, techniky zpracování dřeva, servis pro truhláře

  • Popis

    Nabízí širokou škálu kvalitního dřevěného materiálu pro truhláře, kutily a další řemeslníky. Sortiment zahrnuje dveře, palubky, překližky a OSB desky, stejně jako spojovací materiály a impregnační prostředky. S dlouholetými zkušenostmi v oboru zajišťujeme dodání dřeva v nejvyšší kvalitě a podle individuálních požadavků. Důležitou součástí naší práce je také poradenství a pomoc s výběrem správných produktů pro konkrétní projekty. Všechny naše materiály jsou pečlivě vybírány, aby splnily přísné normy kvality a spokojenosti zákazníků. S námi se můžete spolehnout na rychlou a efektivní dodávku surovin pro vaše umělecké i praktické realizace.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 07:00
  • Pondělí 07:00 – 16:00
  • Úterý 07:00 – 16:00
  • Středa 07:00 – 16:00
  • Čtvrtek 07:00 – 16:00
  • Pátek 07:00 – 16:00
  • Sobota 08:30 – 10:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Dřevoprodej - Zdeněk Žák

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.