Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

Hledáš střední školu a zajímá tě strojírenství a technika? Pak se přihlas na Sigmundovu střední školu strojírenskou. Sigmundova škola nabízí obory jako je Mechanik seřizovač, Obráběč kovů, Manager ve strojírenství, Nástrojář a Karosář.

66935733 ARES
DIČ CZ66935733
Vznik 2002
Telefony 585 757 711
Sociální sítě facebook.com
  • státní střední odborné školy, střední škola, střední odborná škola, střední škola strojírenská, škola strojírenská, výuka čtyřletých oborů, výuka dvouletých oborů, maturitní obory, učební obory, obor mechanik, obor provozní technika, obor Mechanik seřizovač CNC, obor Mechanik seřizovač CAD, obor Karosář, obor Nástrojař, obor Obráběč kovů CNC, obor Strojní mechanik, obor Management ve strojírenství
  • Jsme střední škola strojírenská, která klade důraz na kvalitní technické vzdělání a odbornou praxi našich studentů. Na naší škole dostane příležitost úplně každý. Jsme ideální volbou pro všechny, které zajímá strojírenství a technika. Díky kvalitní výuce a odborným praxím se naši studenti nemusí bát o uplatnění. Absolventi Sigmundovy školy jsou skvěle uplatnitelní. Hned po ukončení školy jsou připraveni pracovat nebo se dále vzdělávat.

    Na Sigmundově střední škole strojírenské nabízíme tyto obory: Mechanik seřizovač CNC, Management ve strojírenství, Strojní mechanik, Nástrojař, Obráběč kovů CNC, Karosář a Provozní technika.