Pasohlávská rekreační s.r.o. – logo společnosti Pasohlávská rekreační s.r.o.

Že je to k moři daleko? Přijeďte se podívat k nám do autokempu Merkur na Jižní Moravě! V areálu campu na břehu Novomlýnské nádrže jsou 2 oddělené laguny s celkovou vodní plochou 23 ha a travnato-písčitými plážemi. Obě pláže mají pozvolný vstup do vody, bezpečný i pro malé děti. Milovníci naturismu mají vyhrazenu svou menší nudapláž. RZ Lagunu najdete na břehu Horní Novomlýnské nádrže v obci Pasohlávky, od kempu Merkur je vzdáleno 2 km.

Recenze

  • 5.0
    (35)

    google 35 Google recenzí

  • 5.0
    (35)

    firmy_cz 35 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 17

    kemp, ubytování, výlety, kulturní akce, stravování, služby, kempování, animační programy, bungalovy, chatky, kemp merkur, rekreační zařízení, laguna, rybáři, cyklo, koupání, zábava

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Pasohlávská rekreační s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.