Cestovní kanceláře, agentury – Morava

1–10 firem z 271 nalezených Filtry

1Klimešová Alena - CHATAŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozinova 21/2 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma nabízí chaty a chalupy k pronajmutí. V naší nabídce naleznete chaty s bazénem, u vody, pro rybáře. Dále chalupy na Silvestra, víkendové chalupy nebo levné chaty. Možnost online objednávky a výběru z last minute nabídek. Kontaktujte nás!

2Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace2 pobočky

Revoluční 1122/92, Krnov, Pod… Bezdlužná Ověřená

Střední odborná škola nabízí studium dvou čtyřletých maturitních oborů: Management cestovního ruchu a ekonomika a podnikání se zaměřením na leteckou dopravu. Bližší informace o přijímacím řízením najdete na stránkách školy.

3NATOUR, spol. s r.o.1 pobočka

Naším oborem jsou eurovíkendy a exotika, wellness na míru. U nás najdete velký výběr hotelů a výletů. Zájezdy letecké i autobusové denně aktualizujeme. Termín, destinace, rozsah služeb a program záleží jen na Vás. Vyžádat si můžete nezávaznou nabídku již dnes.

4S - TOUR Blansko, s.r.o.

Rožmitálova 2291/14, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme služby cestovní agentury, dopravu a ubytování. Prodáváme zájezdy renomovaných českých, slovenských, rakouských a německých cestovních kanceláří, které jsou pojištěny povinným pojištěním proti úpadku. S námi si užijete tu pravou dovolenou!

5Jindřich Doležal - PENSION U DOLEŽALŮ

Jsme první soukromý rodinný penzion v Brně. Panuje u nás rodinná a domácí atmosféra. Nacházíme se nedaleko historického centra města Brna (cca 5 min) v klidné, jednosměrné ulici v těsném sousedství jednoho z nejkrásnějších židovských hřbitovů v Evropě. Každý pokloj má vlastní sociální zařízení a…

6Březík Marcel

Nabízím průvodcovské služby do exotických zemí, na klíč vytvářím programy pro jednotlivce, rodiny i přátele dle vybrané destinace. Žil jsem v Kostarice, v USA, na Novém Zélandu, v Norsku a Izraeli.

7Cestovní kancelář NOVA s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Velká Michalská 184…, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zájezdy do světových destinací.

8Nahodilová Jitka - cestovní agentura

Hakenova 25, Znojmo Bezdlužná

Nahodilová Jitka - cestovní agentura. Provozujeme cestovní agenturu. Nabízíme letní i zimní zájezdy, prodáváme letenky a vstupenky.

9Petr Pajpach- ČTYŘI PÉ

Konečně pravdivý pohled do míst, kam jedete. Přinášíme Vám informace nejen o hotelích, restauracích, turistických zajímavostech, ale také postřehy z cest a přehled všeho, co pro Vás může být důležité, včetně počasí v dané destinaci. Na každé stránce s popisem města či státu (samozřejmě i v ČR)…

10Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o.

Radnická 365/2, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kongresové a firemní turistiky v regionu Jižní Moravy. Pomáháme s plánováním akcí i vyhledáváním prostor.


Firmy v dalších lokalitách


Cestovní kanceláře, agentury v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Cestovní kanceláře, agentury najdete 271 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 244 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 81 firem v regionu Morava.