Zemědělské postřikovače, nakladače, rozmetadla – Morava

Výrobci zemědělské techniky nabízejí širokou škálu zemědělských strojů specializovaných na určitou agrární činnost. Jedním ze specializovaných strojů je např. postřikovač, který slouží k hubení škůdců. Prodejci zemědělských strojů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1ZT Gronych s.r.o. – Zahradní technika Gronych (prodejna Šumperk)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(201)
Zábřežská 66, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se prodejem zahradní techniky. Nabízíme vám sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, drtiče a štěpkovače, vertikutátory a řadu další techniky. U nás zakoupíte i zahradní grily Weber. Součástí našich služeb je prodej…

2Macháček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(100)
nám. Svobody 13/28, Drnholec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem traktorů a malotraktorů. K zemědělským strojům prodáváme širokou škálu přídavných zařízení, jako jsou pluhy, mulčovače, kultivátory atd. Nabízíme vám i kvalitní komunální techniku, jako jsou komunální traktory či travní sekačky. Poskytujeme servis traktorů a dalších…

3BELLIS - KVĚTINY - ZAHRÁDKÁŘ1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovo nám. 84/9, Prostějov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme květinářství a zahradnictví. Zajišťujeme vazbu svatebních květin, smuteční vazbu, prodej květin, jak hrnkových, tak řezaných, aranžmá na různé akce. Zahrádkářství najdete pobočce Sídliště Svobody v Prostějově a zahradnictví na Brněnské ulici. V sortimentu najdete také sazenice…

4AKP spol. s r.o.- Čerpadla, postřikovače1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Proškovo náměstí…, Brno-Maloměřice Bezdlužná

AKP je přední výrobce a dodavatel postřikovačů a rosičů pro zemědělství. Dále dodává trysky, čerpadla a vysokotlaké čističe.

5Bukáčková Ludmila

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Selská 505/11, Brno-Maloměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím prodej, příslušenství a servis motorových pil, křovinořezů, sekaček, vyžínačů a vysavačů aqua vac.

6Vladimír Fiala - Fima Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradova 273/96, Brno-Ponava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme zahradní techniku, zahrádkářské potřeby, bazénovou chemii, nemrznoucí kapaliny a oleje.

7ZETECH, s.r.o.

Nabízíme autorizovaný prodej a také servis zemědělské techniky a to se specializací na značku John Deere a dále máme nabídku traktorů a sklízecích mlátiček a také travních sekaček.

8AGROINTEG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zemědělská 1665/1, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Výrobce rozmetadel průmyslových hnojiv RAUCH, kompletní sortiment pro rostlinnou výrobu, aplikaci minerálních hnojiv.

9AKP testing

Zabývám se komplexním zpracováním technické dokumentace k výrobkům podle příslušné evropské směrnice. V oboru se pohybuji přes 32 let, funguji pružně a rychle, máme spoustu kladných referencí a kontrol bez závažných pochybeních.

10GreenMech, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Bořetice 9, Bořetice

Firma poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují ideální poměr mezi výkonem a cenou. Štípače a příslušenství pro profesionální využití. Dále zametače, které slouží k odstranění nečistot ve velkoobchodech, výrobních halách a velkých…


Zemědělské postřikovače, nakladače, rozmetadla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zemědělské postřikovače, nakladače, rozmetadla v lokalitě Morava – detailní popis

Zemědělská technika zahrnuje širokou škálu zemědělských strojů, které se specializují na určitou agrární činnost. Základním zemědělským strojem však zůstává traktor, který nabízí univerzální využití. Jednotlivé zemědělské stroje se od sebe odlišují svými parametry, jako je výkon, velikost, spolehlivost, úspornost, cenová hladina nebo šetrnost k životnímu prostředí.  

Postřikovače

Postřikovače slouží k rozptýlení ochranného roztoku jedovatého přípravku na napadené rostliny. Jejich cílem je zahubení všech škůdců. Roztok je rozstřikován pod tlakem. 

Typy postřikovačů

Podle způsobu provedení lze postřikovače rozdělit na ruční, potažní, traktorové a letadlové. V dnešní době se používají zejména traktorové a letadlové postřikovače.

  • Ruční postřikovače – používají se k chemickému ničení plevelů, chorob rostlin a živočišných škůdců. Dále se používají k bílení stromů a hospodářských budov. Mají podobu trakaře. 
  • Potažní postřikovače – jako ruční postřikovače se používají k chemickému ničení plevelů, chorob rostlin a živočišných škůdců. Mají podobu dvoukolové káry. 
  • Traktorové postřikovače – rozdělují se na nesené a závěsné. Využívají se nejen v zemědělství, ale i v zahradnictví nebo při úpravách sportovních trávníků.
  • Letadlové postřikovače – používají se k hubení škůdců na velkých rovinatých plochách. Jako letadla se používají taková, která umožňují let nízko nad zemí. Jejich výhodou je vysoká výkonnost, vysoká kvalita práce, menší pracnost a menší spotřeba přípravku.