Traktory, malotraktory – Morava

Traktory jako mobilní energetické prostředky jsou nepostradatelné pro všechny zemědělce. Ve 20. století se staly dominantní zemědělskou technikou, která se nejvíce zasloužila o rozvoj zemědělství. Přehled prodejců traktorů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 158 nalezených Filtry

1ZT Gronych s.r.o. – Zahradní technika Gronych (prodejna Šumperk)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(201)
Zábřežská 66, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Ověřená

Zabýváme se prodejem zahradní techniky. Nabízíme vám sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, drtiče a štěpkovače, vertikutátory a řadu další techniky. U nás zakoupíte i zahradní grily Weber. Součástí našich služeb je prodej…

2Macháček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(100)
nám. Svobody 13/28, Drnholec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem traktorů a malotraktorů. K zemědělským strojům prodáváme širokou škálu přídavných zařízení, jako jsou pluhy, mulčovače, kultivátory atd. Nabízíme vám i kvalitní komunální techniku, jako jsou komunální traktory či travní sekačky. Poskytujeme servis traktorů a dalších…

3Šálek s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrahovická 2527/5, Prostějov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a výrobou malotraktorů. Nabízíme vám kabinové malotraktory, malotraktory s předním řízením a kloubové malotraktory. Součástí našich služeb je prodej příslušenství malotraktorů a záruční i pozáruční servis malotraktorů Šálek. Využijte prodej malotraktorů od českého…

4CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(95)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

5FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Bohušov 47, Bohušov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Agroo ZOO v Bohušově zajišťuje provozování rostlinné a živočišné výroby, pěstování obilovin, olejnin a cukrové řepy. Výrobu máme na 1340 ha. V areálu Vám nabídneme ubytování v obci Bohušov.

6Pavel Dostál - Zahradní a lesní technika

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Kašnice 12, Kašnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme prodej a také servis zahradní a lesní techniky. Pro více informací klikněte na odkaz našeho e-shopu a v klidu domova si můžete vybírat věci pro les a zahradu. Na e-shopu se můžete podívat také na nabídku příslušenství a autobaterií.

7Gardentech s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(149)
Mírová 212/15, Brno-Černovice Bezdlužná

Prodej řetězových pil, elektrických pil, křovinořezů, vyžínačů, plotostřihů, elektrických i benzínových sekaček, travních traktorů, riderů, a jejich příslušenství, komunální techniky, vertikutátorů, provzdušňovačů, drtičů, fukarů, sněhových fréz, elektrocentrál, malotraktorů, rotačních kypřičů,…

8S+S Machinery CZ s.r.o.- KÄRCHER CENTER S+S2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 300/124a, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Nabízíme vysokotlaké čističe, vysavače, parní čističe, zametací stroje, traktory Kubota, topidla.

9KAŇA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dětkovice 92, Dětkovice Bezdlužná

Provádíme opravy a provedení STK traktorů Zetor včetně závěsných zařízení, vysokozdvižných vozíků, nákladních vozidel a silničních vozidel.

10Auto STK spol. s r.o. - Boskovice

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dřevařská 2250, Boskovice
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Nabízíme služby stanice technické kontroly pro osobní automobily a traktory. Před přistavením vozidla na technickou prohlídku je potřeba mít provedeno měření emisí, měření emisí se provádí zvlášť - stanice měření emisí, bílá vrata se zelenou známkou.


Traktory, malotraktory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Traktory, malotraktory v lokalitě Morava – detailní popis

Traktory se používají zejména kvůli své tahové síle. Jsou určeny k činnostem jako je sunutí, nesení nebo k pohonu různého nářadí a strojů v zemědělství. Zařízením k přímému nesení některých pracovních strojů a nářadí disponují moderní traktory. Tyto pracovní mechanismy jsou ovládány hydraulickým zařízením traktoru.

Své uplatnění nenacházejí pouze v zemědělství, ale i v lesnictví. Jako motorová vozidla jsou určeny k tažení jiných vozidel (přívěsů, návěsů, speciálních dopravních prostředků atd.) nebo strojů. 

K nejvýznamnějším výrobcům traktorů patří firmy Zetor, John Deere, New Holland, Case, Kubota, JCB, Fendt nebo Claas. 

Rozdělení traktorů podle účelu

  • Zemědělské traktory – jsou určeny pro polní práce. Mají pneumatiky s hrubým záběrovým vzorem. Mohou být univerzální, nebo speciální pro určitý druh zemědělské práce (např. kultivační traktory nebo nářaďové traktory). Mají malý rozsah pojezdové rychlosti. 
  • Univerzální traktory – mají obdobnou konstrukci jako zemědělské traktory, avšak disponují větším rozsahem pojezdové rychlosti. Jsou vybaveny i pro silniční provoz.
  • Dopravní traktory – jsou určeny a přizpůsobeny silniční nebo vnitropodnikové průmyslové dopravě. Vynikají velkým rozsahem rychlostí. 
  • Speciální traktory – jedná se o specificky konstrukčně upravené traktory pro určitý druh zemních, stavebních, zemědělských, lesních nebo jiných prací. Jsou určeny i pro tahání těžkých přívěsů a návěsů