Traktory, malotraktory – Morava

Traktory jako mobilní energetické prostředky jsou nepostradatelné pro všechny zemědělce. Ve 20. století se staly dominantní zemědělskou technikou, která se nejvíce zasloužila o rozvoj zemědělství. Přehled prodejců traktorů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 169 nalezených Filtry

1Macháček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(91)
nám. Svobody 13/28, Drnholec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem traktorů a malotraktorů. K zemědělským strojům prodáváme širokou škálu přídavných zařízení, jako jsou pluhy, mulčovače, kultivátory atd. Nabízíme vám i kvalitní komunální techniku, jako jsou komunální traktory či travní sekačky. Poskytujeme servis traktorů a dalších…

2Šálek s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrahovická 2527/5, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a výrobou malotraktorů. Nabízíme vám kabinové malotraktory, malotraktory s předním řízením a kloubové malotraktory. Součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis malotraktorů Šálek. Využijte prodej malotraktorů od českého výrobce.

3CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(79)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

4FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.

Bohušov 47, Bohušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Agroo ZOO v Bohušově zajišťuje provozování rostlinné a živočišné výroby, pěstování obilovin, olejnin a cukrové řepy. Výrobu máme na 1340 ha. V areálu Vám nabídneme ubytování v obci Bohušov.

5Pavel Dostál - Zahradní a lesní technika

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Kašnice 12, Kašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme prodej a také servis zahradní a lesní techniky. Pro více informací klikněte na odkaz našeho e-shopu a v klidu domova si můžete vybírat věci pro les a zahradu. Na e-shopu se můžete podívat také na nabídku příslušenství a autobaterií.

6Gardentech s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(149)
Mírová 212/15, Brno-Černovice Bezdlužná

Prodej řetězových pil, elektrických pil, křovinořezů, vyžínačů, plotostřihů, elektrických i benzínových sekaček, travních traktorů, riderů, a jejich příslušenství, komunální techniky, vertikutátorů, provzdušňovačů, drtičů, fukarů, sněhových fréz, elektrocentrál, malotraktorů, rotačních kypřičů,…

7S+S Machinery CZ s.r.o.- KÄRCHER CENTER S+S2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 300/124a, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Nabízíme vysokotlaké čističe, vysavače, parní čističe, zametací stroje, traktory Kubota, topidla.

8KAŇA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dětkovice 92, Dětkovice Bezdlužná

Provádíme opravy a provedení STK traktorů Zetor včetně závěsných zařízení, vysokozdvižných vozíků, nákladních vozidel a silničních vozidel.

9Auto STK spol. s r.o. - Boskovice

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Dřevařská 2250, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby stanice technické kontroly pro osobní automobily a traktory. Před přistavením vozidla na technickou prohlídku je potřeba mít provedeno měření emisí, měření emisí se provádí zvlášť - stanice měření emisí, bílá vrata se zelenou známkou.

10GARDEN Studio, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(73)
U zoologické…, Brno-Bystrc

Nabídka zahradní, lesní a komunální techniky. Prodej sekaček, traktorů, malotraktorů, křovinořezů, motorových pil, vertikutátorů, drtičů, štěpkovačů, sněhových fréz, mulčovačů, elektrocentrál, štípačů na dřevo, vysavačů odpadku a exkremetnů. Nabízíme značky Stihl, Viking, Honda, Stiga, Brill, Vari,…


Traktory, malotraktory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Traktory, malotraktory v lokalitě Morava – detailní popis

Traktory se používají zejména kvůli své tahové síle. Jsou určeny k činnostem jako je sunutí, nesení nebo k pohonu různého nářadí a strojů v zemědělství. Zařízením k přímému nesení některých pracovních strojů a nářadí disponují moderní traktory. Tyto pracovní mechanismy jsou ovládány hydraulickým zařízením traktoru.

Své uplatnění nenacházejí pouze v zemědělství, ale i v lesnictví. Jako motorová vozidla jsou určeny k tažení jiných vozidel (přívěsů, návěsů, speciálních dopravních prostředků atd.) nebo strojů. 

K nejvýznamnějším výrobcům traktorů patří firmy Zetor, John Deere, New Holland, Case, Kubota, JCB, Fendt nebo Claas. 

Rozdělení traktorů podle účelu

  • Zemědělské traktory – jsou určeny pro polní práce. Mají pneumatiky s hrubým záběrovým vzorem. Mohou být univerzální, nebo speciální pro určitý druh zemědělské práce (např. kultivační traktory nebo nářaďové traktory). Mají malý rozsah pojezdové rychlosti. 
  • Univerzální traktory – mají obdobnou konstrukci jako zemědělské traktory, avšak disponují větším rozsahem pojezdové rychlosti. Jsou vybaveny i pro silniční provoz.
  • Dopravní traktory – jsou určeny a přizpůsobeny silniční nebo vnitropodnikové průmyslové dopravě. Vynikají velkým rozsahem rychlostí. 
  • Speciální traktory – jedná se o specificky konstrukčně upravené traktory pro určitý druh zemních, stavebních, zemědělských, lesních nebo jiných prací. Jsou určeny i pro tahání těžkých přívěsů a návěsů