Dojící stroje, technika – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AGROSTAR BRNO s.r.o.

Nabízíme chladící zařízení pro zemědělce.

2AGR Bohemia s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis kvalitních roštů MIK pro prasata, skot nebo drůbež. Nabízíme rošty pro dojírny, krmítka pro selata, tubusová krmítka, bistro dávkovač. Dále umíme zajistit realizaci betonových staveb určených pro zemědělskou produkci. Jedná se např. o výstavbu zpevněných ploch,…

3FULLWOOD - CS, s.r.o.

Děláme výrobu dojíren a chladicích zařízení a výrobních linek na zpracování mléka i také stájových technologií a dále děláme tvorbu projektové a výkresové dokumentace.

4UNIPRO SERVIS, spol. s r.o.2 pobočky

Gebauerova 605, Brno Bezdlužná

Prodej, servis, montáž dojící techniky WestfaliaSurge, chladící tanky na mléko, sklolaminátová sila, novostavby a rekonstrukce stájí, stájové technologie, ventilace objektů živočišné výroby Möller, náhradní díly na dojení, domácí spotřebiče Míele.

5Vitovják Josef

Nová 720, Chvalčov Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem dojícího zařízení a náhradních dílů. Mimo jiné nabízíme dodávku či servis dojíren a mlékárenských zařízení.

6GEA Farm Technologies CZ, spol. s r.o.

Kvítkovická 1533, Napajedla
Dnes už má zavřeno

Dodáváme dojicí technologie všech typů a velikostí. Dále i dojicí roboty, chladicí zařízení a krmné či napájecí automaty pro krávy a telata.

7Švehla Petr1 pobočka

Provádění údržby, montáží a servisních služeb pro dojicí zařízení. Otevřeno nonstop.

8LUKROM milk, s.r.o.

Prodej a výroba dojící techniky.

9Topič Milan - SEPROM

Provádění servisu dojicích a chladicích zařízení na chlazení mléka. Dále projektování a realizace dojíren, stájí a automatických krmicích technologií. Záruční i pozáruční servis. Mimo jiné prodáváme hospodářské a chovatelské potřeby, ochranné pracovní pomůcky, krmivo a drogistické zboží.

10MILTEC servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Partyzánská 242, Prostějov Bezdlužná

Firma nabízí montáž a servis dojící a chladící techniky, stájových technologií a technologií dopravních cest. Prodáváme desinfekční prostředky či stájovou mechanizaci.


Firmy v dalších lokalitách


Dojící stroje, technika v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dojící stroje, technika najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.