Zvětšování rtů – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Markéta Lorencová- Laser centrum Brno

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme dermatologická ambulance zaměřená na estetickou laserovou dermatologii a léčení i diagnostiku chorob kůže a odstraňování mateřských znamínek. Poskytujeme laserové odstranění a korekce pigmentací a dále i kožních výrůstků a chloupků a žilek a vrásek a děláme výplně vrásek.

2MUDr. Luboš Dražan

Berkova 1204/34, Brno Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme služby plastické i také estetické chirurgie.

3Lékařské Centrum kůže a kosmetiky, s.r.o.

Sumínova 2389, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Lékařské Centrum kůže a kosmetiky, s.r.o. provádí odstranění bradavic, kožních útvarů, pigmentových skvrn a žilek. Dále nabízí zákrok vlasovým laserem, drobné kosmetické zákroky, aplikaci botulotoxinu, korekci hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou, modelaci rtů výplněmi, depilaci IPL,…

4Privátní plastická chirurgie Olomouc s.r.o. - MUDr. Alexandr Šimek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Svobody 1067/32, Olomouc
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se plastickou chirurgií, estetickou chirurgii a tumescentní liposukce všech oblastí v lokální anestezii a bez hospitalizace. Provádíme operace prsou, úpravy a zvětšení prsů, operace nosu, uší, víček, zvětšení rtů, korekce jizev, operace břicha a operace víček.

5Plastická a estetická chirurgie Ostrava s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Sokolská třída 1925…, Ostrava- Moravská…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na zvětšování, modelace a zmenšování prsů, operaci víček, facelifting nosu, liposukce, labioplastiku, odstraňování vrásek i kožních nádorů.

6Institut estetické medicíny1 pobočka

Nivy IV 5337, Zlín Bezdlužná

Provozování dermatologické ordinace. Poskytujeme i odborné poradenství. Dále nabízíme vyhlazování mimických vrásek, chemický peeling, odstraňování znamének, komplexní terapii akné, léčbu jizev, ošetření celulitidy. Provádíme i sklerotizace křečových žil, zvětšování rtů, vyplňujeme vrásky sterilním…

7RUSSITZKI s.r.o. - LASERPRAKTIK.CZ1 pobočka

Nabídka výplně vrásek, laserovou léčbu akné, epilace a depilace, zvětšování rtů, liposukce, mikrojehličkové mezoterapie aj.


Firmy v dalších lokalitách


Zvětšování rtů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zvětšování rtů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.