Zubní, stomatologické laboratoře – Morava

Zubní laboratoř je zdravotnické zařízení, které vyrábí pro zubní lékaře zubní náhrady, tzv. protetika. Přehled zubních, stomatologických laboratoří v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

Poslat poptávku 739 790 149

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

Poslat poptávku avdent.webnode.cz 583 213 780

Hledáte kvalitní ortodontickou ordinaci? Pak svěřte svůj chrup do našich rukou. V oboru ortodoncie máme bohaté zkušenosti. Naší specializací je rovnání zubů snímacími i fixními rovnátky a řešení potíží s čelistními klouby. Dokážeme si poradit i se zařazováním neprořezaných zubů.

Poslat poptávku ortodoncie-jedlicka-brno.cz 549 255 981

Poskytujeme komplexní veterinární služby pro domácí zvířata, včetně preventivní péče, diagnostiky a léčby nemocí. Naším cílem je zajistit zdraví a pohodu vašich zvířecích miláčků pomocí moderních přístrojů a profesionálního přístupu.

Poslat poptávku veterina-uh.cz 572 579 784

Nabízíme komplexní zubní péči včetně dentální hygieny, estetické stomatologie, ortodoncie a dětské stomatologie. Zajišťujeme opravy zubů, bělení zubů, aplikaci korunek a fazet, čištění dásní a prevenci zubních onemocnění.

Poslat poptávku zubni-lekarolomouc.cz 585 414 826

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

Poslat poptávku 544 210 718

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

Poslat poptávku veterina-olomouc.cz 585 428 351

Nabízíme kompletní stomatologickou péči v příjemném prostředí naší moderní ordinace v centru města. Poskytujeme preventivní prohlídky, záchovnou a estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku.

Poslat poptávku drzemanek.cz 515 215 490

Poskytujeme komplexní zdravotní péči na jednom místě. Nabízíme širokou škálu lékařských specialistů a moderní vybavení pro diagnostiku a léčbu.

Poslat poptávku poliklinikavinicni.cz 533 306 370

Poskytujeme komplexní stomatologické a estetické služby v moderním prostředí. Nabízíme zubní péči, plastickou chirurgii, dermatologii a kosmetologii. Naším cílem je zajištění zdraví a krásy našich pacientů.

Poslat poptávku eczk.cz 604 227 290

Zubní, stomatologické laboratoře v lokalitě Morava – detailní popis

V zubní laboratoři se zabýváme fixní a snímací protetikou na zuby, implantáty, hybridními náhradami na vlastní zuby a teleskopickými náhradami. Všechny zubní náhrady vyhotovujeme individuálně a přesně na míru pacienta. Korunky a můstky zhotovujeme podle přání pacientů z různých materiálů jako jsou metalokeramika, celokeramika, zirkon nebo kompozit. V laboratoři nabízíme pacientům možnost vybrat si barvu zubů, vyzkoušení náhrady a individuální úpravy náhrady (např. barvy nebo tvaru). 

Ve stomatologické laboratoři vám nabízíme zhotovení široké škály protetických výrobků: 

 • Fixní náhrady
 • Snímací náhrady
 • Částečné zubní náhrady
 • Celkové zubní náhrady
 • Zubní korunky, zubní můstky
 • Fazety
 • Keramické výplně zubů – inlay, onlay, overlay
 • Zásuvné spoje
 • Teleskopy
 • Sportovní chrániče
 • Chrániče zubů proti bruxismu
 • Nosiče léčiv a bělících gelů

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.