Zdravotní poradny - Znojmo

1 - 9 firem z 9 nalezených

FEMMINILE s.r.o.

Znojmo, Rooseveltova 830/18 kontakt +420 515 225 432

Provozujeme tři gynekologické ordinace a ambulance. Nabízíme preventivní vyšetření, komplexní péči o těhotné ženy, léčbu neplodnosti. Testujeme na papilomaviry a HIV. Našim pacientkám zaručujeme diskrétnost a individuální přístup k jejich potřebám.

web www.kassai-zbysek.cz

Mudr. Maria Frindová s.r.o.

Znojmo, Stanislavova 1617 kontakt +420 515 260 341

Praktická lékařka pro děti a dorost.Přijímáme nové pacienty do 19 let. Homeopatická léčba pro děti i dospělé. Poradna pro kojence, návštěvní služba. Aplikace náušnic, standartní služby včetně očkování -chřipka, meningitida, klíšťová encefalitida.

web detskydoktor-znojmo.cz

ANAVITA a.s. - Domov seniorů Šanov, Znojmo

Šanov, Viniční 445 kontakt +420 725 499 991, (5 poboček)

DS Morava, a.s., Domov pro seniory Šanov představuje koncept kvalitního bydlení pro seniory spolu se sociální a zdravotní péčí v překrásné lokalitě Jižní Moravy. V klidném prostředí vinařského kraje na Znojemsku je pro vás připraveno celkem 60 dvoulůžkových pokojů vyššího standardu s komplexními ošetřovatelskými službami, lékařským dohledem, stravováním, a to vše za příznivé ceny. Z celkového počtu 120 lůžek je 84 lůžek v Domově se zvláštním režimem, ve kterém poskytujeme specializovanou péči…

web www.domovsanov.cz, www.anavita.cz

Kotrnetzová Jana

Znojmo, Žleby 565

K metodě One Brain jsem se dostala tak, že jsem se svým synem chodila na odblokování k paní Jarce Zahradníkové. Řešili jsme společně jeho dyslexii, a po každém odblokování jsem viděla další pokrok. I náš život byl pomocí One Brain najednou krásnější a klidnější. Nestačili jsme se divit, jak báječně to funguje. A tak, když se začaly pořádat kurzy One Brain, přihlásila jsem se hned na první. Tato úžasná metoda mně natolik okouzlila, že nezůstalo u prvního stupně a v kurzech pokračuji dál. Mám…

web www.kotrnetzova.cz

Optika u radnice, spol. s r.o. (pobočka Znojmo)

Znojmo, Obroková 274/11 kontakt +420 515 225 386, (1 pobočka)

Provozujeme prodej brýlových obrub a brýlí a doplňků a dále děláme vyšetření zraku a nabízíme poskytování odborného poradenství.

zobrazit detail

Balíková Renata, Bc.

Dobšice, Za Sokolovnou 488

Provádím a nabízím analýzu lidského těla lékařským přístrojem InBody R20 a dále sestavuji stravovací plán a to podle zásad zdravé výživy a pro ženy v těhotenství.

web www.rbvyzivanamiru.cz

Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace (pobočka Znojmo)

Znojmo, Jarošova 1439/26 kontakt +420 515 224 317, (4 pobočky)

Máme provoz poradny pro rodinu a mezilidské vztahy s poskytnutím psychologické pomoci a to lidem řešící problémy v manželském i také partnerském vztahu.

web www.cssznojmo.cz

TopConsulting Moravia a.s.

Znojmo, Vinohrady 3500/79

Máme nabídku poradenské a také i konzultační činnosti a to v oblasti zdravotnictví.

zobrazit detail

Zahradníková Jaroslava, Bc.

Znojmo (vchod z ulice Jungmannova - konec slepé ulice), Krátká 1646/6 kontakt +420 775 719 802

Nabízím a provádíme poradenství při dyslexii a psychosomatických problémech a migrénách a alergiích i hyperaktivitě a mykóze a neplodnosti a rozvodu i také úmrtí a jiných.

web www.kineziocentrum.eu