Zdravotní poradny – Přerov

Zdravotní poradny jsou vysoce specializovaná zdravotnická zařízení, která se zabývají poradenstvím, komplexní léčbou a péčí o pacienty s určitým onemocněním. Přehled zdravotních poraden v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1TELEMENS s.r.o. - PSYCHOSOCIÁLNÍ CENTRUM

Psychosociální centrum v Přerově je nestátní zdravotnické zařízení. Poskytuje komplexní péči lidem s duševními poruchami a psychickými problémy. Je zde k dispozici i Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí. O klienty se ve spolupráci starají psychiatři, kliničtí psychologové a psychiatrické…

2Dvořáková Ludmila - STUDIO ZDRAVÍ LADA

Jateční 99/13, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Studio nabízí služby týkající se zlepšení zdravotního stavu i vzhledu, a to programy pro odstranění celulitidy, tvarování postavy či celkovou regeneraci. Poskytuje poradenství.

3MUDr. Taťána Pospíšilová s.r.o.

Velké Novosady 648/8, Přerov
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Jsme oční ambulance. Poskytujeme odbornou preventivní péči jak pro děti tak i pro dospělé. Předepisujeme dioptrické brýle.

4Lékárna Zlatý Zubr s.r.o.

Trávník 322/29, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Lékárna se sortimentem léků, doplňků stravy a vitaminů. Nabízíme i bylinné doplňky. Disponujeme velkým sortimentem léků i zdravotnického materiálu a zdravotních pomůcek. Samozřejmostí je pro Vás poskytnuta bezhotovostní platba cestou platebních karet. Dále možnost věrnostních karet lékárny s…

5MUDr. Jiří Los - JR Urocentrum Přerov s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 724/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Urologická ordinace - ambulantní diagnostika, léčba, moderní vyšetřovací postupy, zákroky. Poradenství v oblasti urologických problémů. Objednání osobně nebo telefonicky.

6ALDHABBAAHOVÁ MÁRIA MUDr. gynekologická ambulance

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Č. Drahlovského 472…, Přerov
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Ambulance poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou péči a péči o těhotné. Lékařka má klinický den na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Přerově, čímž je zajištěna kontinuální péče o pacietky ambulance. Ambulance provádí poradenskou službu v oblasti antikoncepce, své dotazy mohou klientky…

7DIMOLab s.r.o.

Zabýváme se cytologickým vyšetřením vzorků gynekologického i negynekologického původu, histologickým vyšetřením, konzultační činností a dále také veterinární patologií.

8Kardiologická ambulance, Angiocor Plus s.r.o.

U Výstaviště 182/8, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Kardiologická ambulance MUDr. Milana Ranostaje. Zabýváme se komplexní kardiologickou problematikou, nabízíme služby: EKG, ergometrie, echokardiografie, EKG holter, domácí monitorace krevního tlaku, epizodní záznamník a další.

9Dreslerová Iveta, Mgr.- psychoterapie

Zborovská 1245, Hranice - I-Město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci klinické psychologie a psychoterapii.

10Sanovia, a.s. (pobočka Přerov)10 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Husova 2846/2, Přerov I-Město Bezdlužná

Děláme provoz lékárny a nabízíme prodej léků a léčivých prostředků a výdej na recept a provádíme přípravu léčiv a dále prodáváme léky a zdravotnické potřeby a homeopatika a nabízíme péči o děti a seniory a bylinné čaje a léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky i dále obvazový materiál a…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zdravotní poradny v lokalitě Přerov – detailní popis

Poradna pro rizikovou a patologickou graviditu

Rizikové těhotenství vzniká v případě, kdy jsou u ženy přítomné tzv. rizikové faktory. Jedná se např. o těhotné s cukrovkou, vysokým tlakem, chorobami srdce a oběhového systému, poruchami srážlivosti krve, poruchami ledvin a jater, neurologickým onemocněním, vrozenými vadami dělohy, poruchami růstu plodu, ženy s vícečetným těhotenstvím, těhotenství při výskytu protilátek atd. Tyto faktory měla žena již před těhotenstvím nebo se objevily během těhotenství. 

Patologické těhotenství vzniká v případě, kdy je těhotná žena nebo její plod ohrožen na zdraví nebo životě. Většinou se objevuje u žen s tzv. rizikovými faktory.

V poradně pro rizikové těhotenství vám nabízíme:

  • Komplexní vyšetření těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Pravidelnou péči a sledování těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Ambulantní CTG monitoring

Stomická poradna

Stomická poradna poskytuje specializovanou péči pacientům s vývodem – vývod tenkého střeva (ileostomie), vývod tlustého střeva (kolostomie) a vývod močovodů (urostomie).

Ve stomické poradně vám nabízíme:

  • Poradenství, edukaci a praktický nácvik ošetřování stomie
  • Poradenství při výběru vhodných stomických pomůcek
  • Poradenství v oblasti vhodné výživy, stravování, pohybové aktivity a oblékání

Poradna pro zubní implantologii

Dentální implantologie je oblast zubního lékařství, která se zabývá implantáty a jejich zaváděním. Zubní implantát je zubní náhrada nahrazující kořen chybějícího zubu. Během zákroku se zavádí do čelisti, opatří se estetickou korunkou a díky tomu vypadá jako kopie vlastního zubu. 

V implantologické poradně se zabýváme zaváděním dentálních implantátů. Dentální implantát vám zavede zubní lékař – implantolog. Zákrok se provádí ambulantně v jednom dni. Po zákroku odcházíte domů s receptem na antibiotika pro prevenci zánětu.