Zdravotní poradny – Olomouc

Zdravotní poradny jsou vysoce specializovaná zdravotnická zařízení, která se zabývají poradenstvím, komplexní léčbou a péčí o pacienty s určitým onemocněním. Přehled zdravotních poraden v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Dětské centrum Ostrůvek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U dětského domova…, Olomouc Bezdlužná

Dětské centrum Ostrůvek, příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Olomoucký kraj, poskytuje umístěným dětem zdravotní služby a služby sociálně-právní ochrany včetně zaopatření. Odborná péče o děti, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, zahrnuje péči lékařskou, ošetřovatelskou,…

2Charita Šternberk2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Opavská 1385/13, Šternberk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pečovatelské služby, denní stacionář pro osoby s mentálním a somatickým handicapem či sociálně psychologické poradny. Humanitární šatník. Provoz klubu pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Zajištění pomoci při osobní hygieně, přípravě stravy a úklidu domácnosti.

3Charita Litovel2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vítězná 1129/2a, Litovel
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Pečovatelské služby, denní stacionář pro osoby s mentálním a somatickým handicapem či sociálně psychologické poradny. Humanitární šatník. Provoz klubu pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Zajištění pomoci při osobní hygieně, přípravě stravy a úklidu domácnosti.

4Kroupa Zdeněk, PharmDr. - LÉKÁRNA 5101 pobočka

U Solných mlýnů 622…, Olomouc - Holice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme veškerá léčiva humánní, veterinární, homeopatie a doplňky stravy. Dále čaje, léčivou kosmetiku, ústní hygienu a jiné.

5MUDr. Andrea Spurná - Ordinace praktické lékařky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova třída…, Olomouc
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktické lékařky. Provádíme vyšetření pro řidičský, zbrojní a potravinářský průkaz. Dále poskytujeme laboratorní odběry, EKG, očkování a další služby.

6MAMMACENTRUM Olomouc, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Dlouhá 28, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na diagnostiku prsou a preventivní prohlídky. Provádíme mamografický screening a komplexní diagnostiku onemocnění prsou s pomocí nejvyspělejší technologie. Nabízíme digitální mamografii, ultrazvukové vyšetření, duktografii a biopsii prsou.

7G-CURATIVA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Wellnerova 1215/3, Olomouc
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Gynekologicko porodnická ambulance. V ambulanci je kladen především důraz na osobní přístup a individuální péči.

8SMÉKAL LUBOMÍR

Nabízím služby v oboru psychoterapie a poradenství v oblasti rodiny, párových a rodinných vztahů, mezilidských vztahů, řešení náročných životních situací.

9Česká alzheimerovská společnost (pobočka Olomouc)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Karafiátová 525/5, Olomouc Bezdlužná

Provádíme a nabízíme podporu pacientů postižených syndromem demence.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Zdravotní poradny v lokalitě Olomouc – detailní popis

Poradna pro rizikovou a patologickou graviditu

Rizikové těhotenství vzniká v případě, kdy jsou u ženy přítomné tzv. rizikové faktory. Jedná se např. o těhotné s cukrovkou, vysokým tlakem, chorobami srdce a oběhového systému, poruchami srážlivosti krve, poruchami ledvin a jater, neurologickým onemocněním, vrozenými vadami dělohy, poruchami růstu plodu, ženy s vícečetným těhotenstvím, těhotenství při výskytu protilátek atd. Tyto faktory měla žena již před těhotenstvím nebo se objevily během těhotenství. 

Patologické těhotenství vzniká v případě, kdy je těhotná žena nebo její plod ohrožen na zdraví nebo životě. Většinou se objevuje u žen s tzv. rizikovými faktory.

V poradně pro rizikové těhotenství vám nabízíme:

  • Komplexní vyšetření těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Pravidelnou péči a sledování těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Ambulantní CTG monitoring

Stomická poradna

Stomická poradna poskytuje specializovanou péči pacientům s vývodem – vývod tenkého střeva (ileostomie), vývod tlustého střeva (kolostomie) a vývod močovodů (urostomie).

Ve stomické poradně vám nabízíme:

  • Poradenství, edukaci a praktický nácvik ošetřování stomie
  • Poradenství při výběru vhodných stomických pomůcek
  • Poradenství v oblasti vhodné výživy, stravování, pohybové aktivity a oblékání

Poradna pro zubní implantologii

Dentální implantologie je oblast zubního lékařství, která se zabývá implantáty a jejich zaváděním. Zubní implantát je zubní náhrada nahrazující kořen chybějícího zubu. Během zákroku se zavádí do čelisti, opatří se estetickou korunkou a díky tomu vypadá jako kopie vlastního zubu. 

V implantologické poradně se zabýváme zaváděním dentálních implantátů. Dentální implantát vám zavede zubní lékař – implantolog. Zákrok se provádí ambulantně v jednom dni. Po zákroku odcházíte domů s receptem na antibiotika pro prevenci zánětu.