Zdravotní poradny – Moravskoslezský kraj

Zdravotní poradny jsou vysoce specializovaná zdravotnická zařízení, která se zabývají poradenstvím, komplexní léčbou a péčí o pacienty s určitým onemocněním. Přehled zdravotních poraden v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Dobrá psychiatrie, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrabyně 202/3, Hrabyně Bezdlužná Ověřená

Provozujeme psychiatrickou ordinaci a ambulanci s lidským přístupem. Jsme připraveni vám poradit a pomoci v různých oblastech života a podpořit vás. Provádíme psychoterapie a osobní konzultace s pacienty. Kontaktujte nás!

2Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

3Solertus, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bendlova 10,…, Mariánské Hory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí výživové poradenství, semináře o cvičení a zdraví, dále pořádá cvičení a nordic walking.

4Pavlíková Ludmila- Bylinky

28. října 297/5, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme nejen tradiční čínskou medicinu, ale i poradenství a diagnostiku. Můžete u nás nakupovat jak v kamenné prodejně, tak přes e-shop. Poradíme jak správně využít léčebného účinku bylinek.

5Mgr. Jana vacková - Lékárna U Madony

Nádražní 427/179, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péče s poradenstvím o lécích a dále nabízíme měření krevního tlaku a hmotnosti a výšky na přístroji CORAZON. A v naší nabídce je také léčebná kosmetika VICHY a ortopedická obuv SANTÉ, vlasová kosmetika. Naše partnerská lékárna GS a Walmark i také EUCERIN.

6Středisko rané péče SPRP Ostrava

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkovo nábřeží…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedeme poradenské centrum pro rodiny dětí se zrakovým, kombinovaným postižením, dále dětí s ohroženým vývojem v oblasti zrakového vnímání do 7 let věku.

7RENESANCE SANA, s.r.o.

Zelená 3062/26, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka rehabilitačních a masážních služeb - elektroléčba, balneologie, léčebná tělesná výchova, reflexní masáže, přístrojová lymfodrenáž horních a dolních končetin, tejpování, segmentové masáže, reiki, reflexní masáže ruky a nohy. Fyzioterapie.

8MUDr. Helena Kuběnová

Mariánské náměstí…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace MUDr. Heleny Kuběnové poskytuje služby praktického lékaře pro děti a mládež. Najdete nás na adrese Mariánské náměstí 600 v Ostravě.

9Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. okresní organizace Opava

Poskytujeme léčebné a sociální rehabilitace zdravotně postiženým civilizačními chorobami, dlouhodobě nemocným a seniorům. Snaha o opětovné začlenění do společnosti.

10Korotkova Barbora

Bohumínská 788/61 , Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme psychoterapii. Řeším zdravotní, vztahové, komunikační výchovné a duševní problémy, závislosti, nadváhu, fobie, úzkosti, nízké sebevědomí, pocity neschopnosti, nesoustředěnost, psychosomatické obtíže.


Firmy v dalších lokalitách


Zdravotní poradny v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Poradna pro rizikovou a patologickou graviditu

Rizikové těhotenství vzniká v případě, kdy jsou u ženy přítomné tzv. rizikové faktory. Jedná se např. o těhotné s cukrovkou, vysokým tlakem, chorobami srdce a oběhového systému, poruchami srážlivosti krve, poruchami ledvin a jater, neurologickým onemocněním, vrozenými vadami dělohy, poruchami růstu plodu, ženy s vícečetným těhotenstvím, těhotenství při výskytu protilátek atd. Tyto faktory měla žena již před těhotenstvím nebo se objevily během těhotenství. 

Patologické těhotenství vzniká v případě, kdy je těhotná žena nebo její plod ohrožen na zdraví nebo životě. Většinou se objevuje u žen s tzv. rizikovými faktory.

V poradně pro rizikové těhotenství vám nabízíme:

  • Komplexní vyšetření těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Pravidelnou péči a sledování těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Ambulantní CTG monitoring

Stomická poradna

Stomická poradna poskytuje specializovanou péči pacientům s vývodem – vývod tenkého střeva (ileostomie), vývod tlustého střeva (kolostomie) a vývod močovodů (urostomie).

Ve stomické poradně vám nabízíme:

  • Poradenství, edukaci a praktický nácvik ošetřování stomie
  • Poradenství při výběru vhodných stomických pomůcek
  • Poradenství v oblasti vhodné výživy, stravování, pohybové aktivity a oblékání

Poradna pro zubní implantologii

Dentální implantologie je oblast zubního lékařství, která se zabývá implantáty a jejich zaváděním. Zubní implantát je zubní náhrada nahrazující kořen chybějícího zubu. Během zákroku se zavádí do čelisti, opatří se estetickou korunkou a díky tomu vypadá jako kopie vlastního zubu. 

V implantologické poradně se zabýváme zaváděním dentálních implantátů. Dentální implantát vám zavede zubní lékař – implantolog. Zákrok se provádí ambulantně v jednom dni. Po zákroku odcházíte domů s receptem na antibiotika pro prevenci zánětu.