Zdravotní poradny – Moravskoslezský kraj

Zdravotní poradny jsou vysoce specializovaná zdravotnická zařízení, která se zabývají poradenstvím, komplexní léčbou a péčí o pacienty s určitým onemocněním. Přehled zdravotních poraden v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1MUDr. Irena Tesaříková - oční ambulance

Sokolská třída 2587…, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Oční ambulance MUDr. Ireny Tesaříkové najdete na ulici Sokolská třída v Ostravě. Díky moderním přístrojům poskytujeme komplexní vyšetření včetně nadstandartní péče. Spolupracujeme s těmito pojišťavnami: VZP, Bratrská revírní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní…

2MEDAREA PRAKTIK s.r.o.

Zahradní 1080/4, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé Hlučín - MUDr. Pchálek ordinuje ve dnech po, út a st. Praktický lékař pro dospělé Hlučín - MUDr. Volná Lucie ordinuje ve dnech čt a pá. Platby všemi zdravotními pojišťovnami.

3Pediatrická ambulance s.r.o.

Vráclavská 1600 , Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Spolupracujeme s těmito pojišťovnami: 111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna, 201 – Vojenská zdravotní pojišťovna, 205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, 207 – Oborová zdravotní pojišťovna, 211 – pojišťovna Ministerstva vnitra ČR, 213 –…

4HELPMEDIC s.r.o.

HELPMEDIC s.r.o., se sídlem Svatopluka Čecha 185, 738 01, Místek-Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72171, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5…

6DD TECH spol. s r.o.

Včelařská 472/1, Karviná, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vývoj, servis a prodej informačních technologií pro privátní lékařské praxe. Dodáváme hardwar na klíč a poskytujeme certifikační služby. Dále nabízíme zdravotnické přístroje, zpracování dávek pro lékařská zařízení a podporu portálů zdravotních pojišťoven.

7Rybický Roman, Ing.

Provádíme zpracovaní dat pro zdravotní pojišťovny.

8RBP, zdravotní pojišťovna (pobočka Ostrava, 17. listopadu)40 poboček

Nabízí služby v oblasti zdravotního pojištění a poradenství či preventivních programů aj.

9RBP, zdravotní pojišťovna (pobočka Karviná)40 poboček

Nabízí služby v oblasti zdravotního pojištění a poradenství či preventivních programů aj.

10RBP, zdravotní pojišťovna (pobočka Havířov)40 poboček

Revírní bratrská pokladna nabízí služby v oblasti zdravotního pojištění a poradenství či preventivních programů aj.


Firmy v dalších lokalitách


Zdravotní poradny v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Poradna pro rizikovou a patologickou graviditu

Rizikové těhotenství vzniká v případě, kdy jsou u ženy přítomné tzv. rizikové faktory. Jedná se např. o těhotné s cukrovkou, vysokým tlakem, chorobami srdce a oběhového systému, poruchami srážlivosti krve, poruchami ledvin a jater, neurologickým onemocněním, vrozenými vadami dělohy, poruchami růstu plodu, ženy s vícečetným těhotenstvím, těhotenství při výskytu protilátek atd. Tyto faktory měla žena již před těhotenstvím nebo se objevily během těhotenství. 

Patologické těhotenství vzniká v případě, kdy je těhotná žena nebo její plod ohrožen na zdraví nebo životě. Většinou se objevuje u žen s tzv. rizikovými faktory.

V poradně pro rizikové těhotenství vám nabízíme:

  • Komplexní vyšetření těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Pravidelnou péči a sledování těhotných žen s rizikovým nebo patologickým těhotenstvím
  • Ambulantní CTG monitoring

Stomická poradna

Stomická poradna poskytuje specializovanou péči pacientům s vývodem – vývod tenkého střeva (ileostomie), vývod tlustého střeva (kolostomie) a vývod močovodů (urostomie).

Ve stomické poradně vám nabízíme:

  • Poradenství, edukaci a praktický nácvik ošetřování stomie
  • Poradenství při výběru vhodných stomických pomůcek
  • Poradenství v oblasti vhodné výživy, stravování, pohybové aktivity a oblékání

Poradna pro zubní implantologii

Dentální implantologie je oblast zubního lékařství, která se zabývá implantáty a jejich zaváděním. Zubní implantát je zubní náhrada nahrazující kořen chybějícího zubu. Během zákroku se zavádí do čelisti, opatří se estetickou korunkou a díky tomu vypadá jako kopie vlastního zubu. 

V implantologické poradně se zabýváme zaváděním dentálních implantátů. Dentální implantát vám zavede zubní lékař – implantolog. Zákrok se provádí ambulantně v jednom dni. Po zákroku odcházíte domů s receptem na antibiotika pro prevenci zánětu.