Zdravotnické záchranné služby – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Kroměřížská nemocnice a.s.1 pobočka

Lůžková i ambulantní zdravotní péče. Nemocnice nabízí možnost využít duchovně pastorační službu. Disponujeme lékařskou službou první pomoci. Nabízí knihovnu, provozujeme aro, Transfuzní a Hematologická ambulanci, oddělení kožní, gynekologie, chirurgie, neurologie, oční, ušní-nosní-krční, ortopedie,…

2Oblastní spolek ČČK Prostějov

Poskytujeme zdravotnické, záchranné, sociální a humanitární služby. Organizujeme a podporujeme sociální a zdravotní výchovu mládeže i seniorů.

3DOPRAVNÍ ZDRAVOTNÍ SLUŽBA JOSEF ŠEVČÍK s.r.o.

Zabezpečujeme soukromou dopravu sanitními vozy nejen nemocným, raněným a rodičkám, ale i seniorům a invalidům. Nejen ve spádové oblasti Uherského Brodu a Uherského Hradiště.Služba non - stop.

4Skopal Ivo, Ing.

Prodej zdravotnické techniky a techniky pro záchranáře. Organizujeme školení zdravotnické pomoci.

5Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Výškovická 2995/40, Ostrava Bezdlužná

Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje.

6Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko

Sadová 149/2, Blansko
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oblastní spolek Českého červeného kříže poskytuje humanitární, zdravotnické, záchranné či sociální služby, organizuje a podporuje sociální a zdravotní výchovu mládeže aj.

7Valoušek Alexander

Provozujeme záchranné i také zdravotnické služeby.

8Meditrans plus s.r.o.1 pobočka

Poskytujeme přepravu nemocných a raněných a dále nabízíme lékařské a zdravotnické asistence a to na sportovních a kulturních a společenských akcích.

9Oblastní spolek ČČK Brno - venkov

Poskytujeme zdravotnické, záchranné, sociální a humanitární služby. Organizujeme a podporujeme sociální a zdravotní výchovu mládeže.

10Oblastní spolek ČČK Znojmo

Poskytujeme zdravotnické, záchranné, sociální a humanitární služby. Organizujeme a podporujeme sociální a zdravotní výchovu mládeže.


Zdravotnické záchranné služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zdravotnické záchranné služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zdravotnické záchranné služby najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.