Výživoví, nutriční poradci – Morava

Výživoví poradci, nutriční terapeuté a nutriční specialisté jsou odborníci na výživu, kteří se zabývají zdravou stravou, zdravým životním stylem, hubnutím, úpravou stravování a jídelníčku. Přehled výživových, nutričních poradců v lokalitě Morava.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1247)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

2MUDr. Jana Jelínková2 pobočky

Viniční 4049/235, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se mikroskopii temného pole krve, odhalujeme příčiny alergie, akné, kopřivky, lupénky, migrény, únavy a deprese, dále hyperaktivity a agrese dětí, zánětů močového měchýře a výtoků z pochvy, plísní. Provozujeme poradnu zdravé výživy.

3Ševelová Marie

Poradíme jak zdravě začít regulovat váhu a hlavně jak si váhu udržet - zdravé jídlo pro zdravé hubnutí, zvýšení kondice a vitality, poradenství v oblasti správné výživy a aktivního životního stylu.

4IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

5Svět zdraví Znojmo

Nabízíme a poskytujeme poradenství v oblasti výživy. Dále nabízíme detoxikaci organismu a nutriční typologii, trvalé zhubnutí a doplňky stravy. Využíváme systém komplexní nutriční typologie, díky čemůž můžeme sestavit jídelníček a výživový plán.

6Jančeková Kamila, Mgr.

Nabízíme a poskytujeme odborné poradenství a to v oblasti výživy a zdravého efektivního hubnutí. poskytujeme poradenství pro úpravu stravy a pohybového režimu a dále děláme měření složení těla na přístroji Bodystat.

7EUFORIA fitness

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

8Extreme Fitness centrum Kroměříž

4.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Štěchovice 1389/1c, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fitness centrum pro individuálné i skupinové kruhové posilování, služby cvičení s osobním trenérem, provoz Solária - opalování nástřikem. Tvorba tréninkových a výživových plánů, poradce změny životního stylu.

9Ing. Jarmila Císařová

Klademe velký důraz na praktickou část výuky a tak také na teoretickou část výuky, především anatomii a fyziologii, jelikož je naším cílem poznat souvislosti vnitřní a vnější a naučit vás hledat příčiny problémů projevujících se na fyzické úrovni.

10Zatloukalová Naděžda - zdravá výživa

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Moravská 81, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme prodejnu se zdravou výživou. Nabízíme bezlepkové výrobky, celozrnné pečivo, mouku, koření, těstoviny, sušené ovoce a bio kosmetiku. Sestavíme vám výživový plán s jídelníčkem a poradenstvím. Připravujeme zdravé obědy nebo menu s sebou.


Výživoví, nutriční poradci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výživoví, nutriční poradci v lokalitě Morava – detailní popis

Nutriční terapeut se zabývá:

  • Úpravou hmotnosti
  • Úpravou jídelníčku
  • Úpravou jídelníčku v těhotenství a po porodu
  • Úpravou zdravého životního stylu
  • Úpravou stravování, která je součástí léčby u zdravotních komplikací

Výživový poradce se zabývá:

  • Poradenstvím při hubnutí
  • Poradenstvím při zdravém životním stylu
  • Úpravou jídelníčku
  • Sportovní výživou

Existuje nějaký rozdíl mezi nutričním terapeutem (specialistou) a výživovým poradcem?

Nutriční terapeut má vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské bakalářské vzdělání a nutriční specialista má vysokoškolské magisterské vzdělání. Nutriční terapeut nebo nutriční specialista může pracovat ve zdravotnických zařízeních, v soukromých poradnách a online. Naproti tomu studium výživového poradce probíhá pouze absolvováním kurzu výživového poradce nebo rekvalifikačním kurzem výživového poradce. Výživový poradce může pracovat v soukromých poradnách, ve fitness centrech nebo online.

Jak správně vybrat nutričního terapeuta nebo výživového poradce?

Pokud jste zdraví a chcete zhubnout, získat poradenství v oblasti výživy, nastavit jídelníček na míru nebo doporučit vhodnou pohybovou aktivitu, pak se můžete obrátit na výživového poradce nebo nutričního terapeuta.

Pokud máte nějaký zdravotní problém a chcete poradit se stravováním, pak se obraťte pouze na nutričního terapeuta. Nutriční terapeut se dále zabývá úpravou výživy dětí, stravováním v těhotenství nebo v mateřství a stravováním seniorů.

Hledáte výživového poradce ve vaší lokalitě Morava? Přehledu členů Aliance výživových poradců v ČR vám ho pomůže najít.