Výživoví, nutriční poradci – Morava

Výživoví poradci, nutriční terapeuté a nutriční specialisté jsou odborníci na výživu, kteří se zabývají zdravou stravou, zdravým životním stylem, hubnutím, úpravou stravování a jídelníčku. Přehled výživových, nutričních poradců v lokalitě Morava.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Rehabilitace Relaqua s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Radniční 3288/10, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

2Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1257)
Blanenská 1082, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

3Forejt Martin, Mgr.

Nabízíme poskytování odborné péče a to v oblasti výživy a pohybu a dále provádíme měření tělesného složení pomocí přístroje Inbody a máme nabídku přednáškové činnosti.

4Ševelová Marie

Poradíme jak zdravě začít regulovat váhu a hlavně jak si váhu udržet - zdravé jídlo pro zdravé hubnutí, zvýšení kondice a vitality, poradenství v oblasti správné výživy a aktivního životního stylu.

5IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 51/53a, Brno-Ponava Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

6Svět zdraví Znojmo

Nabízíme a poskytujeme poradenství v oblasti výživy. Dále nabízíme detoxikaci organismu a nutriční typologii, trvalé zhubnutí a doplňky stravy. Využíváme systém komplexní nutriční typologie, díky čemůž můžeme sestavit jídelníček a výživový plán.

7Jančeková Kamila, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Velká Michalská 212…, Znojmo Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme odborné poradenství a to v oblasti výživy a zdravého efektivního hubnutí. poskytujeme poradenství pro úpravu stravy a pohybového režimu a dále děláme měření složení těla na přístroji Bodystat.

8EUFORIA fitness

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

9Extreme Fitness centrum Kroměříž

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Štěchovice 1389/1c, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fitness centrum pro individuálné i skupinové kruhové posilování, služby cvičení s osobním trenérem, provoz Solária - opalování nástřikem. Tvorba tréninkových a výživových plánů, poradce změny životního stylu.

10Šipková Eva, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pivovarská 201, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zabývám se poruchou příjmu potravy, nutriční podporou chronicky nemocných dětí, mentální anorexií, onemocněním zažívacího traktu, jater i slinivky břišní, neprospívání a výživou dětí.


Výživoví, nutriční poradci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výživoví, nutriční poradci v lokalitě Morava – detailní popis

Nutriční terapeut se zabývá:

  • Úpravou hmotnosti
  • Úpravou jídelníčku
  • Úpravou jídelníčku v těhotenství a po porodu
  • Úpravou zdravého životního stylu
  • Úpravou stravování, která je součástí léčby u zdravotních komplikací

Výživový poradce se zabývá:

  • Poradenstvím při hubnutí
  • Poradenstvím při zdravém životním stylu
  • Úpravou jídelníčku
  • Sportovní výživou

Existuje nějaký rozdíl mezi nutričním terapeutem (specialistou) a výživovým poradcem?

Nutriční terapeut má vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské bakalářské vzdělání a nutriční specialista má vysokoškolské magisterské vzdělání. Nutriční terapeut nebo nutriční specialista může pracovat ve zdravotnických zařízeních, v soukromých poradnách a online. Naproti tomu studium výživového poradce probíhá pouze absolvováním kurzu výživového poradce nebo rekvalifikačním kurzem výživového poradce. Výživový poradce může pracovat v soukromých poradnách, ve fitness centrech nebo online.

Jak správně vybrat nutričního terapeuta nebo výživového poradce?

Pokud jste zdraví a chcete zhubnout, získat poradenství v oblasti výživy, nastavit jídelníček na míru nebo doporučit vhodnou pohybovou aktivitu, pak se můžete obrátit na výživového poradce nebo nutričního terapeuta.

Pokud máte nějaký zdravotní problém a chcete poradit se stravováním, pak se obraťte pouze na nutričního terapeuta. Nutriční terapeut se dále zabývá úpravou výživy dětí, stravováním v těhotenství nebo v mateřství a stravováním seniorů.

Hledáte výživového poradce ve vaší lokalitě Morava? Přehledu členů Aliance výživových poradců v ČR vám ho pomůže najít.