Sanatoria – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Centrum lékařské péče spol. s r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Sanatorium Vránova je privátní zařízení poskytující komplexní 24 hodinovou péči seniorům a klientům zcela odkázaným na cizí pomoc či upoutaným na lůžko. Velkou výhodou Sanatoria je umístění přímo v budově polikliniky. Nabízíme pomoc rodinám v nelehkých situacích, kdy nemohou svým blízkým zajistit…

2MUDr. Milan Podlipný

Jsme sanatorium a poskytuje služby z oblasti rehabilitace a akupunktury a elektroakupunktury a celostní medicíny a také i lázeňství. Veškeré služby lázeňství a rehabilitace jsou poskytovány v nově rekonstruovaném renesančním domě z 12. století v historickém centru Znojma. V 1. poschodí můžete vidět…

3Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o.- Luxury Spa & Wellness…2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(64)
Betty Smetanové 388, Luhačovice Bezdlužná

Vila je určena pro náročné lázeňské hosty. Dále i pro zamilované páry a milovníky kvalitní gastronomie upřednostňující luxusní ubytování, individuální přístup a exkluzivní služby. Mimo jiné nabízíme lázeňské, wellness a víkendové pobyty s více jak 60 lázeňskými, wellness i exotickými procedurami.

4AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

4.4
★★★★★
★★★★★
(1311)
Hýlov 24, Klimkovice-Hýlov Bezdlužná

Provozujeme bezbariérový lázeňský komplex a neurorehabilitační kliniku. Léčíme pohybové ústrojí, neurologické, gynekologické nemoci u dospělých i u dětí. Dále pak poúrazová léčba, roztroušená skleróza, neplodnost, bolesti kloubů, skolióza, Parkinsonova choroba. Pořádáme firemní akce a svatby.

5Sanatorium Jablunkov, a.s.

Sanatorium provozuje plicní a rehabilitační ordinaci a lůžková oddělení - oddělení tuberkulózy a respiračních nemocí, oddělení léčebny dlouhodobě nemocných, jednotka ošetřovatelské péče.

6Gaudium Frýdek-Místek s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Revoluční 1282, Frýdek-Místek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme zdravotnické zařízení dlouhodobě nemocných a svým klientům zajišťujeme zdravotní péči. Léčebna poskytuje svým pacientům rehabilitace a ergoterapii. Ošetřovatelskou péči provádí kvalifikovaný personál, který má za sebou dlouholeté zkušenosti v oboru.

7SANATORIUM EDEL s.r.o.

SANATORIUM EDEL s.r.o. je soukromou dětskou léčebnou respiračních nemocí se speleoterapií. Léčba se opírá především o klimatoterapii, speleoterapii, inhalace, rehabilitační cvičení a otužování.

8BMI Chirurgie, a.s.

Provozujeme a nabízíme služby privátního chirurgického sanatoria.


Firmy v dalších lokalitách


Sanatoria v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanatoria najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.