Proktologické ambulance – Morava

Proktologie je obor medicíny, který se zabývá onemocněním konečníku a řitního otvoru. Přehled proktologických ambulancí v lokalitě Morava.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1MUDr. Tomáš MUSIL - chirurgická ordinace

Jihoslovanská 2453, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kosmetických chirurgických výkonů, proktologie a rektoskopie. Provádíme komplexní, ambulantní, chirurgickou, diagnostickou a terapeutickou péči. Estetické výkony jako kosmetické excise v obličeji, excise stopkatých výrustků, korekce horních víček, korekce dolních víček a kosmetické rešení…


Firmy v dalších lokalitách


Proktologické ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V naší proktologické ordinaci vám nabízíme diagnostiku a léčbu onemocnění konečníku, řitního kanálu a perianální oblasti. Zabýváme se léčbou onemocnění jako jsou např.: hemoroidy, abscesy, píštěle, řitní trhliny nebo nádorová onemocnění.

Kdy je vhodné navštívit proktologa?

Proktologa navštivte pokud vás trápí bolesti konečníku, krvácení z konečníku, bolest při vyprazdňování, svědění nebo pálení konečníku.

Jak vypadá proktologické vyšetření?

Proktologické vyšetření se skládá z odběru anamnézy, fyzikálního vyšetření (pohled, pohmat) a speciálně proktologických metod (ultrazvukové vyšetření konečníku, rektoskopie – vyšetření konečníku, anoskopie – vyšetření řitního kanálu, sigmoideoskopie – vyšetření konečníku a dolní části tlustého střeva)