Proktologické ambulance – Morava

Proktologie je obor medicíny, který se zabývá onemocněním konečníku a řitního otvoru. Přehled proktologických ambulancí v lokalitě Morava.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1NCA - KEPHAS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Máme provoz chirurgické ambulance a poskytujeme prodej zdravotnických prostředků. Chirurgická ambulance je specializovaná na proktologii a flebologii. Dále poskytujeme rehabilitaci, lymfodrenáže a poradnu pro stomiky.

2MUDr. Tomáš MUSIL - chirurgická ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jihoslovanská 2453, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabídka kosmetických chirurgických výkonů, proktologie a rektoskopie. Provádíme komplexní, ambulantní, chirurgickou, diagnostickou a terapeutickou péči. Estetické výkony jako kosmetické excise v obličeji, excise stopkatých výrustků, korekce horních víček, korekce dolních víček a kosmetické rešení…

3Bílovecká nemocnice - Interní ambulance

17. listopadu 538/57, Bílovec
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Bílovecká nemocnice - Interní ambulance, se sídlem 17. listopadu 538/57, 743 01, Bílovec, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 2911, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 200 - 249…

4MUDr. LIBOR VYSKOČIL, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Jugoslávská 769/11, Zábrdovice-Brno Bezdlužná

MUDr. LIBOR VYSKOČIL, s.r.o., se sídlem Jugoslávská 769/11, 613 00, Zábrdovice-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 70621, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5…

5Chirurgie - proktologie s.r.o.

Máme nabídku a provádíme vyšetření a ošetření chirurgických onemocnění a chirurgické ambulantní zákroky i také ošetření úrazů a dále i léčení onemocnění konečníku.

6Chirurgie Svatá Alžběta s.r.o.

Vodní 13, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Chirurgická ambulance- diagnostika a terapie chirurgických onemocnění, ambulantní operace v místní anestesii, flebologie, proktologie, dermatochirurgie. Lékaři provádějí veškeré operace všeobecné chirurgie v UHN a.s.


Firmy v dalších lokalitách


Proktologické ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V naší proktologické ordinaci vám nabízíme diagnostiku a léčbu onemocnění konečníku, řitního kanálu a perianální oblasti. Zabýváme se léčbou onemocnění jako jsou např.: hemoroidy, abscesy, píštěle, řitní trhliny nebo nádorová onemocnění.

Kdy je vhodné navštívit proktologa?

Proktologa navštivte pokud vás trápí bolesti konečníku, krvácení z konečníku, bolest při vyprazdňování, svědění nebo pálení konečníku.

Jak vypadá proktologické vyšetření?

Proktologické vyšetření se skládá z odběru anamnézy, fyzikálního vyšetření (pohled, pohmat) a speciálně proktologických metod (ultrazvukové vyšetření konečníku, rektoskopie – vyšetření konečníku, anoskopie – vyšetření řitního kanálu, sigmoideoskopie – vyšetření konečníku a dolní části tlustého střeva)