Poradenství v oblasti výživy - Znojmo

1 - 8 firem z 8 nalezených

Kosmetický salon Dajána

Znojmo, Dolní česká 311/4 kontakt +420 515 260 406

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

web www.dajana.cz, www.kosmetickysalondajana-znojmo.cz

Svět zdraví Znojmo

Znojmo, Sokolská 1271/18 kontakt +420 734 173 931

Nabízíme a poskytujeme poradenství v oblasti výživy. Dále nabízíme detoxikaci organismu a nutriční typologii, trvalé zhubnutí a doplňky stravy. Využíváme systém komplexní nutriční typologie, díky čemůž můžeme sestavit jídelníček a výživový plán.

web www.hubnutiznojmo.cz

Jančeková Kamila, Mgr.

Znojmo, Velká Michalská 212/22

Nabízíme a poskytujeme odborné poradenství a to v oblasti výživy a zdravého efektivního hubnutí. poskytujeme poradenství pro úpravu stravy a pohybového režimu a dále děláme měření složení těla na přístroji Bodystat.

web www.poradnanutrifit.cz

Hrušovanská lékárna, spol. s r.o.

Hrušovany nad Jevišovkou, Nádražní 529 kontakt +420 515 238 285

Naše lékárna se zabývá nejen prodejem léčiv, ale také ostatního zdravotnického materiálu, zdravotní obuvi a poskytujeme také odborné poradenství. Náš široký sortiment zahrnuje prodej individuálně připravovaných léčiv, potravinových doplňků dětských výživ či bezlepkových potravin.

web www.lekarnahrusovany.cz

MEDIMAG s.r.o.

Znojmo, Jarošova 1230

Masážní a regenerační studio nabízí procedury v oblasti hubnutí a formování postavy, detoxikační bahenní zábaly, poradenství v oblasti výživy i hubnutí.

web www.medimag.cz

SUNKINS a.s. (pobočka Znojmo)

Znojmo, Sokolská 1271/18 , (61 poboček)

Poskytujeme a nabízíme péči a podporu při poradenství cíleném na redukci váhy i také prevenci a podporu zdraví a dále provádíme analýzu složení těla a také vyšetření krve.

web www.svet-zdravi.cz

Balíková Renata, Bc.

Dobšice, Za Sokolovnou 488

Provádím a nabízím analýzu lidského těla lékařským přístrojem InBody R20 a dále sestavuji stravovací plán a to podle zásad zdravé výživy a pro ženy v těhotenství.

web www.rbvyzivanamiru.cz

NATUR HOUSE s.r.o. (pobočka Znojmo)

Znojmo, Divišovo náměstí 169/3 kontakt +420 604 212 411, (77 poboček)

Poradíme vám, jak zhubnout. Nabízíme výživové poradenství, dietetickou studii i sestavení jídelníčku na míru vašim potřebám. Naučíme vás, jak se zdravě stravovat, abyste dosáhli ideální váhy a novou váhu si udrželi.

web www.naturhouse-cz.cz/