Pohotovost, pohotovostní služby – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Pikula Jiří, MVDr. PhD.

Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

2MVDr. Lubomír Hošek

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Gellnerova 879/8, Brno-Jundrov Bezdlužná

Zajišťujeme první pomoc a operace a obecnou ambulanci i také výjezdy se sanitou a dále hospitalizace a také nabízíme prodej krmiva.

3MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…

4MVDr. Petr Pavelek - Veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Terezy Novákové 672…, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se specializací pro psy a kočky. Klademe velký důraz na poskytování kvalitní péče. U každého pacienta provádíme důkladné základní klinické vyšetření a teprve na jeho základě a po domluvě s majiteli se věnujeme dalším diagnostickým postupům či terapii.

5PHARCY s.r.o.

Kobližná 28/7, Brno-město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej volně prodejných léků a doplňků stravy a léčebné kosmetiky i také prostředků pro péči o zuby a prostředky zdravotnické techniky i také lékárniček.

6MÁJ, stavební bytové družstvo

Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MÁJ, stavební bytové družstvo nabízí své dlouholeté zkušenosti s prováděním správy nemovitého majetku. Nabídka je určena vznikajícím společenstvím vlastníků jednotek i fyzickým osobám – majitelům nemovitostí.

7VM - vet s.r.o.

Máme provoz veterinární ordinace a to s individuálním přístupem ke každému pacientovi a také jeho majiteli.

8VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Daniela Plešová

Pr. Veselého 1285/6, Hodonín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Základní a preventivní péče: očkování, tetování, čipování a vystavení europasu. Klinické vyšetření, základní laboratorní vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření, parazitologické vyšetření, ošetření chrupu pomocí…

9Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.1 pobočka

Městská nemocnice s poliklinikou. Provoz praktických lékařů a specialistů pro děti i dospělé. Sídlo lékárny, rehabilitací a ambulance. Léčebna dlouhodobě nemocných, lůžková péče.

10Tománková Jana, MUDr.

Budovatelů 197/6, Přerov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Praktický lékař pro děti a dorost. Naše ordinace v Přerově a v Troubkách poskytne Vašemu dítěti komplexní pediatrickou péči od narození do 19ti let.


Firmy v dalších lokalitách


Pohotovost, pohotovostní služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Pohotovost, pohotovostní služby najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.