Plastická chirurgie, estetická chirurgie - Hodonín

1 - 4 firem z 4 nalezených

Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace

Kyjov, Strážovská 1247/22 kontakt +420 518 601 111, (2 pobočky)

Nabízíme poskytování lékařské a ošetřovatelské péče a to v oblastech chirurgie a gynekologie a mikrobiologie a neurologie i také nukleární medicíny. Dále nabízíme zajišťování léků a zdravotnických prostředků pro ambulance a oddělení nemocnice a dále provozujeme anesteziologicko-resuscitační oddělení a také zajišťujeme intenzivní péči na lůžkové stanici pro pacienty v kritickém stavu.

web www.nemkyj.cz

Iveta Bažantová

Hodonín, Lipová alej 4086

Specializujeme se na ošetření ultrazvukem, lymfodrenáž, léčbu strií, celulitidy, akné či korekci vrásek a červených žilek, kosmetika Etre Belle. Mezoporace.

zobrazit detail

Homedica, s.r.o.-agentura domácí péče

Hodonín, Velkomoravská 2352/12 kontakt +420 518 343 026

Homedica, s.r.o. je zdravotnické zařízení s následujícími cíly: ošetřovat pacienty v jejich domácím prostředí a umožnit i těm významně nemocným pobyt v domácím prostředí bez nutnosti hospitalizace, operovat pacienty s nejrůznějšími chirurgickými onemocněními tak, aby ještě v den operace, nejpozději druhého dne po operaci se mohli vrátit do svého domácího prostředí a tam prodělat rekonvalescenci, zabezpečit pacientům maximální podporu hojení ran i pomocí odborně vyškolených sester, které se…

web www.homedica.cz

POLMEDICANA s.r.o. (pobočka Hodonín)

Hodonín, Velkomoravská 2352/12 , (2 pobočky)

Provozujeme ordinaci a pracoviště plastické chirurgie.

web www.plastika-morava.cz