Odstranění jizev – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - MUDr. Rostislav Bednář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2MUDr. Lucie Haklová

Našim pacientům a klientům poskytujeme komplexní dermatologickou péči, speciální lékařsko-kosmetické zákroky včetně vyšetřování a odstraňování kožních znamének, bradavic, nádorků, sklerotizace varixů, chemického vyhlazování vrásek, aplikace botulotoxinu a injekčních výplní, ošetření dermapenem a…

3Šípková Renata, MUDr.

Provádíme laserová ošetření, odstranění ochlupení, žilek, bradavic, znamének vyšetřených počítačem a úpravy vrásek i skvrn metodou IPL (intenzivní pulzní světlo a radiofrekvence). Nabízíme ultrazvukovou liposukci a kosmetické operace uší, víček i jizev.

4Vondrák Vladimír, MUDr.1 pobočka

Sadová 1042, Napajedla
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Privátní chirurgická ambulance poskytuje péči pacientům s akutním i chronickým onemocněním. Zdraví je to nejdůležitější a my se staráme, aby to Vaše netrpělo.

5MUDr. Jindřich Tomeček - chirurgická ambulance

sídl. Svobody 22/77, Prostějov
Otevřeno od 15:30
Bezdlužná

Ambulance všeobecné a dětské chirurgie. Zabýváme se především ambulantní diagnostikou a léčbou křečových žil bez nutnosti narkózy a pracovní neschopnosti. Metoda Clarivein je nejmodernější šetrné odstranění křečových žil - bez jizev a hospitalizace. K vyšetření v naší ambulanci nepotřebujete…

6MUDr. Eva Remlová, Ph.D.

Ibsenova 501, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz laserového centra. Nabízíme laserové odstranění znamínek, výrůstků, bradavic, ohňů, žilek, rosacey, akné, jizev, hemangiomů, pigmentací, tetování, chloupků a vousů /epilace-depilace/ vrásek, rejuvenace, provádíme i odstranění vrásek a pocení bez operace - injekčně botox-botulotoxin,…

7Laserové estetické centrum Dermacos - MUDr. Lea Útratová3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Trávnická 2198/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odborná ordinace pro choroby kožní. Poskytujeme komplexní ambulantní léčebnou péči o dospělé i dětské pacienty – klienty všech zdravotních pojišťoven se všemi druhy kožních onemocnění. Poradna pro „mateřská znaménka“ (névy), barevné změny - pihy, kožní výrůstky. Vvyšetření digitálním dermatoskopem.…

8TOPLASER s.r.o.

Horní náměstí 8, Olomouc
Otevřeno od 12:00

Nabízíme estetickou laserovou dermatologii: neinvazivní liposukce břicha, léčba akné, vypnutí pleti, lifting, výplně vrásek, aplikace botulotoxinu kyseliny hyaluronové. Odstranění jizev, vrásek, žilek, pigmentových skvrn, ochlupení, chloupků. Dále mezoterapie, mezonitě, nanonitě a plazmaterapie.

9MUDr. FRANTIŠEK KAŠPAR - chirurgická ambulance

Velké Novosady 648/8, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Chirurgická ambulance a poradna. Laserové lékařské pracoviště s nejmodernějším technickým zázemím.

10Privátní plastická chirurgie Olomouc s.r.o. - MUDr. Alexandr Šimek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Svobody 1067/32, Olomouc
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se plastickou chirurgií, estetickou chirurgii a tumescentní liposukce všech oblastí v lokální anestezii a bez hospitalizace. Provádíme operace prsou, úpravy a zvětšení prsů, operace nosu, uší, víček, zvětšení rtů, korekce jizev, operace břicha a operace víček.


Firmy v dalších lokalitách


Odstranění jizev v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Odstranění jizev najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.