Mezonitě – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1TOPLASER s.r.o.

Horní náměstí 8, Olomouc
Otevřeno od 12:00

Nabízíme estetickou laserovou dermatologii: neinvazivní liposukce břicha, léčba akné, vypnutí pleti, lifting, výplně vrásek, aplikace botulotoxinu kyseliny hyaluronové. Odstranění jizev, vrásek, žilek, pigmentových skvrn, ochlupení, chloupků. Dále mezoterapie, mezonitě, nanonitě a plazmaterapie.

2Galanterie Boček

Galanterie v centru Uherského Hradiště. Nabízíme různé doplňky pro šití jako jsou nitě, stuhy, bavlnky, záplaty, zipy a další. V naší nabídce naleznete také zboží pro pletaře jakou jsou různé druhy vln. Prodáváme také deštníky, dámské a dětské punčocháče, ponožky a jiné.

3RUSSITZKI s.r.o. - LASERPRAKTIK.CZ1 pobočka

Nabídka výplně vrásek, laserovou léčbu akné, epilace a depilace, zvětšování rtů, liposukce, mikrojehličkové mezoterapie aj.

4MUDr. Dagmar Větěchová - Dermacentrum plus

Kožní ordinace a klinika estetické medicíny nabízí - estetické dermatologie, injekční výplně, botulotoxin, mezonitě, trvalá fotoepilace, prodej lékařské kosmetiky, chemický peeling, odstranění vrásek, dermatochirurgie, neinvazivní liposukce, Vanquish.


Firmy v dalších lokalitách


Mezonitě v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Mezonitě najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.