Lymfodrenážní přístroje, lymfatické přístroje – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1NCA - KEPHAS, s.r.o.

Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz chirurgické ambulance a poskytujeme prodej zdravotnických prostředků. Chirurgická ambulance je specializovaná na proktologii a flebologii. Dále poskytujeme rehabilitaci, lymfodrenáže a poradnu pro stomiky.

2Hubertová Martina

V našem salónu nabízíme bohatou škálu kosmetických a masážních služeb. Odpočívat můžete při klasické masáži, přístrojové lymfodrenáži, ultrazvukové kavitaci, pedikúře, nehtové péči nebo tetování! Přijďte si k nám odpočinout od všedních problémů a starostí a nabrat životní energii.

3Barbara Ballo- Ministudio Relax

Měřičkova 1625/35, Brno
Dnes už má zavřeno

Již šestnáct let jsme tu pro Vás. Každým rokem přinášíme novinky na trhu, zlepšujeme služby a snažíme se jít s trendy na trhu v oblasti péče o tělo. Letos jako jediní v Brně, můžeme nabídnout ošetření přístrojem EXILIS, která představuje revoluční neinvazní metodu tvarování postavy - bezbolestnou…

4NOVELLO TRADE s.r.o.- Zdravi-Sport.cz

Mistřice 98, Mistřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem masážních, zdravotních potřeb a čističek vzduchu. Nabízíme běžecké pásy, činky, švihadla, skákací boty i kosmetické pomůcky. Zboží můžete zakoupit v našem eshopu.

5Wandrolová Milena

Nabízíme masáže. Zaměřujeme se na lymfatické, rekondiční a sportovní masáže. Dále nabízíme zábaly, hydrocolon.

6Koňaříková Petra

Zámecké nám. 22/2 , Bruntál
Otevřeno do 21:00

Nabízím klasickou nebo rekondiční či thajskou masáž. Dále masáž lávovými kameny a lifting obličeje.

7Orlová Petra, Mgr. - fyzioterapie leskava

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Leskavy 738/26, Brno Bezdlužná

Léčba dospělých. Léčba funkčních poruch pohybového aparátu. Léčba poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu. Pohybová léčba neurologických onemocnění. Manuální lymfodrenáž. Poradenství a prevence. Léčba dětí. Korekce vadného držení těla. Korekce vad nohou. Konzultace v oblasti…

8Harmonie Rajhrad s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostrůvek 388, Rajhrad Bezdlužná

Společnost zaměřená na detoxikaci organismu, regulaci celulitidy, hubnutí, tvarování postavy, lymfodrenáže, Vacupres a Hydrocolon.

9Cellulite Centrum Brno1 pobočka

Masarykova 34 , Brno
Dnes už má zavřeno

Liposukční centrum. Kryolipolýza - liposukce zmražením, trvalé odstranění tukových buněk. Exilis - neinvazivní bezbolestná liposukce na zhubnutí. Nabízíme liposukce 3. generace, lymfo-drenáže proti celulitidě, ultrazvukový lifting, epilace i prodlužování řas.

10HAPPY SUN RELAX1 pobočka

Palackého nám. 46, Rosice
Otevřeno do 21:00

Provozujeme fitness centrum a solární studio. Nabízíme služby týkající se kompletní péče o tělo od cvičení, přes masáže po bělení zubů. U nás si každý přijde na své. Využíváme kvalitní technické přístroje, máme proškolený personál a příjemné prostředí, které vybízí k relaxaci a hýčkání těla i…


Firmy v dalších lokalitách


Lymfodrenážní přístroje, lymfatické přístroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lymfodrenážní přístroje, lymfatické přístroje najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.