Linky bezpečí, důvěry – Morava

Linka důvěry je pracoviště krizové intervence, které poskytuje telefonickou krizovou pomoc a základní poradenství. Služba je určena lidem, kteří se ocitli v náročné životní situaci. Přehled linek důvěry v lokalitě Morava.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Diecézní charita Brno135 poboček

Zajišťujeme charitativní a humanitární pomoc určenou lidem, kteří se sami o sebe nedokáží postarat, ať již v důsledku stáří, fyzického či duševního handicapu nebo nepříznivých sociálních podmínek.

2Modrá linka, z. s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Anenská 10/10, Brno - Staré Brno Bezdlužná

Nonstop linka důvěry, osobní krizová poradna, pomoc rodinám v rozvodu, vzdělávání. Linka důvěry funguje nepřetržitě a obrátit se na ni mohou všichni lidé, kteří potřebují pomoci s obtížnými životními situacemi.

3Diecézní charita Brno - linka důvěry135 poboček

Provozujeme non-stop linku důvěry, kde nabízíme pomoc lidem v krizi.

5Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Bělidle 815/12, Karviná Bezdlužná

Centrum provozuje poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy.

6Město Znojmo - linka důvěry3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Znojmo, Znojmo

Krizová telefonní linka pro děti v tísni.


Firmy v dalších lokalitách


Linky bezpečí, důvěry v lokalitě Morava – detailní popis

Přehled linek důvěry v ČR:

Služby linky důvěry jsou určeny všem lidem bez ohledu na jejich věk, pohlaví, bydliště nebo řešenou problematiku. Linky důvěry nabízejí anonymní telefonický kontakt. Klienti nemusí sdělovat své jméno ani své bydliště.

Některé linky poskytují krizovou pomoc pouze ve vymezeném čase a některé poskytují nonstop krizovou pomoc. Většina linek poskytuje své služby v ceně běžného tarifu. Některé linky poskytují své služby na bezplatném telefonním čísle. 

Linka bezpečí 

Linka bezpečí je telefonická linka, která poskytuje telefonickou krizovou pomoc dětem, mladistvým a studujícím do 26 let. Linka funguje anonymně, zdarma a 24 hodin denně. 

Kontakt na linku bezpečí.