Léčivé konopí – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Stanclova lékárna, spol. s r.o.

Naše lékárna se nachází přímo v centru Uherského Hradiště. V našem sortimentu naleznete léky jak na předpis, tak i na volný prodej. Rádi Vám poradíme a doporučíme i v hodnou kombinaci. Dále máte u nás možnost zakoupit zdravotní boty.

2TEGRA, s.r.o. - Konopnykram.cz

Prodejna a e-shop s nabídkou léčivých konopných produktů, mastí, olejů, biopotravin. Naše zboží také můžete zakoupit na farmářském trhu ve štípské škole ve Zlíně.

3Lékárna U Zlatého raka

Hornopolní 1455/28, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz lékárny. V naši nabídce naleznete široký sortiment z řad léčiv, antioxidantů, minerálů, vitaminových přípravků, prostředků pro intimní hygienu. Jsme člen sdružení Magistra.

4Svozilová Miroslava - Bylinářství meduňka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
U Kasáren 1134, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Bylinářství meduňka. Provozuji bylinkářství ve městě Jeseník. Zabývám se prodejem bylinek, čajů, medové kosmetiky, konopné kosmetiky. Mezi námi nabízenými značkami naleznete Energy, Spagyria, Dědek kořenář, Naděje, Roibos.

5Josef Hora, DiS.1 pobočka

Velkoobchodní a maloobchodní prodej esoterického zboží, čaje a kávy. Nabízíme kameny, minerály, vonné tyčinky, oleje, lampy, svíčky, korálky, tašky i šátky. U nás najdete přírodní produkty Sallos a Energy. Dále nabízíme léčivé konopí, karty, amulety, sošky i dárkové krabičky.

6HEMP CARE s.r.o. - Konopná lékárna Havířov

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Dlouhá třída 475/27, Havířov – Město
Dnes už má zavřeno

Jsme českou výrobní společností, nabízející široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí.

7Eighty8 s.r.o.

Nejlepší CBD konopí na trhu. Maloobchod a velkoobchod. Vše nezávisle testováno, stoprocentně legální.


Firmy v dalších lokalitách


Léčivé konopí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Léčivé konopí najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.