Laserová terapie – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1MVDr. Jan Snopek - veterinární klinika1 pobočka

Kojetínská 1407/33, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika s nabídkou ambulance a pohotovosti pro malá zvířata i s možností hospitalizace. Díky vybavení naší veterinární kliniky poskytujeme v oblasti veterinární péče skutečně kvalitní služby. Klinika je vybavena vlastní laboratoří.

2Koukal Antonín, MUDr. - Centrum léčebné rehabilitace1 pobočka

Rehabilitační péče. Nabízíme všechny základní složky rehabilitace - fyzikální terapie, vodoléčba, léčebná tělesná výchova. Provádíme specializované techniky - metody Mojžíšové, techniky dle Brügera, metoda McKenzie, laserová terapie, plynové injekce.

3RECENS, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

4Kardio - Line spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Antonínská 552/5, Brno-Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na distribuci zdravotnických přístrojů a vybavení do wellness a fitness. Dodáváme produkty významných světových značek. U námi dodaných přístrojů zajišťujeme instalaci a následný pravidelný servis včetně technických kontrol. V případě zájmu některé typy přístrojů zapůjčíme.

5MEDICPRO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 734, Židlochovice
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…

6František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

7MUDr. Pavlacký Karel

Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Gynekologická ambulance MUDr. Karla Pavlackého se nachází v prostorách polikliniky Horníkovi v Brně Líšni. Poskytujeme komplexní gynekologické služby s ultrazvukem, laserovou terapií a zákrokovým sálkem.

8Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

3.8
★★★★★
★★★★★
(62)
Orlí 488/10, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby a to v ambulantní gynekologii i také v porodnictví.

9Janská Zuzana

Příkop 838/6, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, laserovou a rázovou terapii či vodoléčbu, masáže, rehabilitační cviky a poradenství.

10MUDr. Zbyněk Maška s.r.o.1 pobočka

Musilova 1100/14, Brno
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Léčba rázovou vlnou, laseroterapie. Laserová léčba bolestí nereagujících na běžnou terapii.


Firmy v dalších lokalitách


Laserová terapie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Laserová terapie najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.