Laboratorní digestoře – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1KLIMASPOL. spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ječná 1321/29a,…, Brno - Řečkovice Bezdlužná

Montáž a servis klimatizačního zařízení, čištěnía servis vzduchotechniky, dodávka a montáž tepelných čerpadel. Revize a servis požárních klapek. Řešení problematiky také v případě vzduchotechniky. Dodávka a montáž digestoří.

2ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o.

Působíme na českém a zahraničním trhu především jako výrobce diagnostických zdravotnických prostředků. Nabízíme prodej drogových a těhotenských a ovulačních testů. Máme i testy na okultní krvácení do stolice . Dále nabízíme laboratorní diagnostiku jako DNA detekční i izolační kity, biochemikálie,…

3DRG, spol. s r.o.

Nabízíme prodej přístrojů pro laboratorní medicínu i také imunodiagnostiku a dále nabízíme přístrojového vybavení diagnostických laboratoří a děláme detekce drog.

4TRYSTOM spol. s r.o.

V naší firmě se zabýváme vývojem a výrobou strojů pro automatizaci výrobních procesů, dále přístrojové a zdravotnické techniky. Nabízíme: vývoj a výrobu strojů z oblasti automatizace výrobních procesů, provedení testů pro CE a jiných certifikátů, technologickou podporu.

5INTIMEX s.r.o.

Dodáváme diagnostické reagencie a vybavení pro laboratoře molekulární biologie a genetiky. Dále nabízíme DNA sondy a chemikálie pro FISH, arrayCGH a značící soupravy, kultivační média, protilátky na IHC, kity k detekci oxidačního stresu, laboratorní nádobí.

6Bartoš Jan, Ing.

Nabízíme laboratorní nábytek a skříňové digestoře.

7Šteif Jaroslav

Děláme stojany na CD a laboratorní nábytek a také digestoře Varion. Máme nabídku zámečnických prací a děláme montáže i opravy elektrických strojů a přístrojů.

9ENVIROTECH systems, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže systému technologického odsávání a odprašování, odsávání výfukových plynů a laboratorního odsávání.

10VOPP

Firma vyrábí chemické, mycí a leptací boxy, výrobní linky, procesní vany, laboratorní digestoře, laboratorní a plastové nádrže.


Firmy v dalších lokalitách


Laboratorní digestoře v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Laboratorní digestoře najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.