Laboratoře patologie – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1CGB laboratoř a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(29)
Kořenského 1210/10, Ostrava-Vítkovice Ověřená

Provozujeme akreditované EUC Laboratoře CGB zaměřené na diagnostickou činnost v oborech patologie, molekulární patologie, cytogenetiky a molekulární genetiky. Pacientům nabízíme vyšetření na přítomnost dědičných onemocnění, vyšetření plodové vody nebo vyšetření HPV infekce.

2BioVendor - Laboratorní medicína a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Karásek 1767/1, Brno
Otevřeno od 8:00

BioVendor – Laboratorní medicína a.s. je významným českým distributorem širokého spektra produktů in vitro diagnostiky a specializovaného sortimentu klinických produktů. BioVendor je také mezinárodně působící biotechnologickou společností s vlastním výzkumem, vývojem, výrobou a obchodní sítí.…

3Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace

3.3
★★★★★
★★★★★
(137)
U Nemocnice 3066/1, Břeclav Bezdlužná

Nemocnice Břeclav je všeobecnou nemocnicí tzv. okresního typu, s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou, poskytující diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči pro spádovou oblast až 130 tisíc obyvatel. Poskytujeme služby v následujících odbornostech: interna, neurologie, dermatovenerologie,…

4DIMOLab s.r.o.

Zabýváme se cytologickým vyšetřením vzorků gynekologického i negynekologického původu, histologickým vyšetřením, konzultační činností a dále také veterinární patologií.

5Benčík Vladimír, MUDr.- Ben Labor s.r.o.

Chittussiho 1001/9, Ostrava-Slezská…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby zdravotnické laboratoře v rozsahu oboru patologie tj. biotické, imunohistochemické a cytologické vyšetření včetně cervikovaginální cytologie.


Firmy v dalších lokalitách


Laboratoře patologie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Laboratoře patologie najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.