Krční límce – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PANOP CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Antonína Dvořáka…, Hulín Bezdlužná Ověřená

Naším oborem je vývoj, výroba a prodej ortopedických pomůcek. Výrobky jsou primárně určeny pro použití ve zdravotnictví jako léčebné, podpůrné a rehabilitační pomůcky. Najdete u nás také doplňky stravy, ortézy a diabetické ponožky. Nabízíme ortézy na různé části těla – například krční límce

2Lohmann & Rauscher, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Bučovická 256, Slavkov u Brna Bezdlužná

Vyrábíme a distribuujeme obvazový materiál a hygienické výrobky pro tradiční hojení ran - mastný tyl Lomatuell, Gazin, Vliwazell a Vliwaktiv Ag, systém vlhkého hojení ran Suprasorb, náplasti Curapor, Curaplast a Curatest, obinadla Gekalast, Mollelast, Lenkideal, Lenkelast, Perfekta a Raucodur, tuhá…

3NORASPOL, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skorkovského 1265/26, Brno-Židenice

Poskytujeme ortopedické potřeby a prodáváme krční límce a ortézy a bandáže a korzety a bederní pásy a máme možnost výroby i také na zakázku.

4ORL ambulance s foniatrií s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Péče o dospělé i dětské pacienty s ušními, krčními a nosními nemocemi. Komplexní foniatrická péče včetně přidělování sluchadel. Specializace na léčbu poruch sluchu a hlasu.

5Handicap trade s.r.o.

Benešov 71, Benešov Bezdlužná

Naším oborem je internetový prodej bederních pásů, krčních límců, ortéz a bandáží.


Firmy v dalších lokalitách


Krční límce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Krční límce najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.