Kožní, dermatologické ordinace – Morava

Dermatologie (kožní lékařství) je medicínský obor zabývající se kůží a jejími deriváty (nehty, vlasy, potní žlázy). Dermatolog (kožní lékař) diagnostikuje a léčí onemocnění kůže včetně nádorových onemocnění kůže. Přehled kožních ambulancí v Morava.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - MUDr. Rostislav Bednář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(323)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterinární ordinace poskytuje komplexní veterinární služby. Zaměřujeme se na drobná zvířata. Provádíme očkování psů, koček, králíků, fretek i ostatních druhů zvířat. Disponujeme moderně vybaveným pracovištěm s nejnovějšími přístroji. Máme dva operační sály, místnost na hospitalizaci,…

3MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Novoveská 1543, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

4MUDr. Dagmar Kubicová - Aaron Laser

tř. Svobody 647/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kožní a dermatologická ordinace Olomouc. Nabízíme vyšetření a léčbu kožních chorob, znamének, estetickou dermatologii a odstranění znamének, bradavic i kožních výrůstků chirurgicky a laserem.

5MICHL ZDENĚK MUDr. - dermatologie

Riedlova 2305/5, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kůže je největší a nejvíce viditelný lidský orgán. Naše dermatologická ordinace se specializuje na diagnózu a léčbu chorob kůže a kožních derivátů včetně nádorových onemocnění kůže.

6MUDr. Martina Jansová - Dermatologické a laserové centrum

Horní lán 1310/10a, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dermatologické a laserové centrum. Každý člověk je originál a vyžaduji jiný přístup a odlišnou péči. Využijte speciální nabídku konzultace zdarma bez nutnosti platit registrační poplatky.

7MUDr. Jana Richtrová - kožní ambulance

3.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Kochova 1227/2 , Havířov

Provoz dermatologické ambulance.

8MUDr. Mlynářová Eva-kožní ambulance

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Prostorná 958/10, Ostrava, Mariánské… Bezdlužná

Provoz dermatologické ambulance. Mezi naše procedury patří vyhlazení vrásek různými metodami včetně botulotoxinu, provádíme také všeobecné kožní zákroky.

9MUDr. Eliška Jugová

Provozujeme dermatologickou ambulanci a nabízíme diagnostiku a léčbu kožních chorob a terapie akné a to včetně poradenství a dále provádíme léčbu celulitidy a to novým přístrojem.

10Kočvarová Pavla, MUDr.1 pobočka

Provoz privátní dermatologické ordinace.


Kožní, dermatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kožní, dermatologické ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

Kožní ordinace

V kožní ordinaci se zabýváme léčbou projevů akné, ekzémů, bércových vředů, virových bradavic, chorob vlasů, nehtů aj. Nabízíme vám vyšetření kůže, sledování znamének a pih, odstranění znamének, pih a drobných výrůstků či čištění pleti postižené projevy akné.

Estetická dermatologie

Toužíte po krásné, dokonalé a mladistvé pleti nebo pokožce? Estetická dermatologie vám nabízí spolehlivou pomoc. Mezi zákroky estetické dermatologie patří chemický peeling (vyhlazení jemných vrásek, léčba akné), botulotoxin (redukce vrásek a nadměrného pocení), mezoterapie (omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn), injekční lipolýza (redukce podkožního tuku v problémových partiích), sklerotizace metličkových varixů a mnoho dalších zákroků.

Dermokosmetika

Dermokosmetika je speciální kategorie kosmetiky splňující nejpřísnější požadavky farmaceutického průmyslu. Na trhu existují výrobky zaměřené na péči o pleť, tělo i vlasy. Dermokosmetika je doporučována jako doplněk při léčbě kožních onemocnění, estetických zákroků, ale lze ji také využívat při běžné péči o pleť. K dermokosmetickým značkám patří např. Avène, Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay nebo Vichy.