Kožní, dermatologické ordinace – Morava

Dermatologie (kožní lékařství) je medicínský obor zabývající se kůží a jejími deriváty (nehty, vlasy, potní žlázy). Dermatolog (kožní lékař) diagnostikuje a léčí onemocnění kůže včetně nádorových onemocnění kůže. Přehled kožních ambulancí v Morava.

1–10 firem z 224 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - MUDr. Rostislav Bednář

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

3SDOP Olomouc - středisko domácí ošetřovatelské péče, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mišákova 41, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme domácí zdravotní ošetřovatelskou péči. Provádíme ošetřovatelkou rehabilitaci, ošetření kožních vad, aplikace injekcí, péče o stomie, rehabilitace. Službu zajišťují registrované zdravotní sestry a jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

4HORNMED s.r.o. (pobočka Ivančice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého náměstí…, Ivančice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace alergologie a klinické imunologie.

5MUDr. Eva Vašíková - Alergologie a imunologie Vyškov, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 36, Vyškov
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby ordinace alergologie a klinické imunologie.

6MUDr.Kudlík a partneři, s.r.o.

Sokolská 1319/35a, Znojmo
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace alergologie a klinické imunologie.

7IMUNO - AL s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Údolní 16, Veveří
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Alergologie a klinická imunologie.

8ABC alergologie s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poliklinika…, Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Na naší specializované ambulanci vyšetřujeme a léčíme řadu onemocnění , způsobených zvýšenou či sníženou funkcí imunitního systému jako jsou alergická rýma, alergický zánět spojivek, alergické průduškové astma, potravinové alergie.

9ALKLIMUN s.r.o.1 pobočka

Čechova 760/41, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Alklimun s.r.o. se specializuje na alergologii a klinickou imunologii.

10MUDr. Libor Blaťák s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí Míru 3760/11, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Libor Blaťák poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro pacienty s alergií a sníženou imunitou. Provádí kožní testy - inhalační i potravinové, spirometrii, zátěžové testy a poskytuje imunologické vyšetření.


Kožní, dermatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kožní, dermatologické ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

Kožní ordinace

V kožní ordinaci se zabýváme léčbou projevů akné, ekzémů, bércových vředů, virových bradavic, chorob vlasů, nehtů aj. Nabízíme vám vyšetření kůže, sledování znamének a pih, odstranění znamének, pih a drobných výrůstků či čištění pleti postižené projevy akné.

Estetická dermatologie

Toužíte po krásné, dokonalé a mladistvé pleti nebo pokožce? Estetická dermatologie vám nabízí spolehlivou pomoc. Mezi zákroky estetické dermatologie patří chemický peeling (vyhlazení jemných vrásek, léčba akné), botulotoxin (redukce vrásek a nadměrného pocení), mezoterapie (omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn), injekční lipolýza (redukce podkožního tuku v problémových partiích), sklerotizace metličkových varixů a mnoho dalších zákroků.

Dermokosmetika

Dermokosmetika je speciální kategorie kosmetiky splňující nejpřísnější požadavky farmaceutického průmyslu. Na trhu existují výrobky zaměřené na péči o pleť, tělo i vlasy. Dermokosmetika je doporučována jako doplněk při léčbě kožních onemocnění, estetických zákroků, ale lze ji také využívat při běžné péči o pleť. K dermokosmetickým značkám patří např. Avène, Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay nebo Vichy.