Inhalátory, dýchací pomůcky – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Krausová Jindřiška- REALITDATA

28. října 1044, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Firma prodává zdravotní pomůcky, zabývá se dodávkami zdravotnického materiálu, tiskopisů, kancelářských potřeb a techniky.

2Medim spol. s r.o.

Selská 38/80, Brno Bezdlužná

Velkoobchodní prodej zdravotnického zboží.

3TENSIO TECHNOLOGY s.r.o.1 pobočka

Výroba, dodávky, regulace, měření a revize plynových a tlakových zařízení (vzduch, technické plyny). Servis a opravy kompresorových jednotek. Partner zn. Lenhardt & Wagner, MSA-Auer, Quantum-Technology atd. Spec. stroje a měřící zařízení, kompl. služby v obl. dýchacích přístrojů (i potápěčských…

4Šindelář Roman - Zdravotnické potřeby Handicap

Boční 1663/4, Znojmo (vjezd z…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a výdejem zdravotních a rehabilitačních pomůcek. Spolupracujeme s řadou zdravotních pojišťoven, vydáváme pomůcky na tzv. Poukazy od lékařů. Než Vám výrobek prodáme, vše s Vámi probereme a doporučíme Vám nejvhodnější produkt. Pevně věříme, že správně zvolená pomůcka Vám…

5EuroFire, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Cyrilometodějská 851, Valašské Klobouky Bezdlužná

Popis činnosti firmy: Zabýváme se prodejem OOPP, výstroj a výzbroj hasiče, záchranných sborů. Dýchací technika,přilby pro hasiče, policii a průmysl, únikové kukly, ochrana sluchu a zraku, stacionární a přenosné detektory plynu, detekce plynu, analyzátory.

6Lékarna u sv. Alžběty, s.r.o.

Vodní 13, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výdej léků na předpis. Prodej homeopatických léků, bylinných čajů a volně prodejných léčiv. Nabízíme vitamíny a potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál a pomůcky.

7Šormová Iva - zdravotnické potřeby

Olomoucká 509/30a, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Šormová Iva - zdravotnické potřeby je firma ve městě Opava zaměřená na prodej zdravotnických potřeb, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ortopedické zdravotní obuvi pro děti a dospělé.

8Mgr. Pospíšilová Magdalena, DiS. - Výškové práce

Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce ve výškách a nad volnou hloubkou včetně používání izolačních dýchacích přístrojů.Od roku 1991, kdy firma vznikla, získala řadu zkušeností v problematice výškových prací. Sortiment naší nabídky se snažíme neustále rozšiřovat, takže v současné době…

9Distrimed s.r.o.2 pobočky

Prodáváme zdravotnické a kompenzační pomůcky pro seniory, tělesně postižené, širokou veřejnost i lékaře. Nabízíme chodítko pro seniory, pomocné sedátko do vany či sprchového koutu nebo invalidní vozík, dezinfekci a zdravotnický materiál za příznivé ceny.

10INGESA spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Praskovo náměstí 24, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme svařovací a plazmové řezací stroje. Dále i elektrocentrály, magnetické vrtačky, kotoučové pily na kov a odsávací systémy. Dodáváme i ochranné dýchací masky i pomůcky.


Firmy v dalších lokalitách


Inhalátory, dýchací pomůcky v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Inhalátory, dýchací pomůcky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.