Homeopatika, homeopatické léky - Znojmo

1 - 5 firem z 5 nalezených

Mudr. Maria Frindová s.r.o.

Znojmo, Stanislavova 1617 kontakt +420 515 260 341

Praktická lékařka pro děti a dorost.Přijímáme nové pacienty do 19 let. Homeopatická léčba pro děti i dospělé. Poradna pro kojence, návštěvní služba. Aplikace náušnic, standartní služby včetně očkování -chřipka, meningitida, klíšťová encefalitida.

web www.detskylekar-znojmo.eu

Lékárna u Svatého Ducha s.r.o. (Lékárna u sv. Anny)

Znojmo, Brněnská 2937/21 kontakt +420 515 223 616, (3 pobočky)

Provozujeme lékárnu s nabídkou léčivých přípravků, léků, vitamínových a potravinových doplňků. Dále nabízíme bylinné preparáty, homeopatika a zdravotnické pomůcky. Vydáváme léky na lékařský předpis a poskytujeme poradenskou činnost.

zobrazit detail

Jánošová Hana

Znojmo, Potoční 10 kontakt +420 737 255 174

K metodě One Brain jsem se dostala postupně přes semináře Vnitřní rozhovor, kde jsem poznala mimo jiné i knížky Zdeňky Jordánové a začala se na svůj život dívat „tak nějak jinak“… Začala jsem chápat, že jen já sama si vytvářím svůj život… současný a tím i budoucí…. Že jenom na mě záleží, jestli se na to, co mi přichází do života budu dívat negativně a budu se stavět do pozice oběti a nebo se budu snažit pochopit, co si z této situace mám vzít… došlo mi, že nic do našeho života nepřichází…

web www.janosova.cz

Kotrnetzová Jana

Znojmo, Žleby 565

K metodě One Brain jsem se dostala tak, že jsem se svým synem chodila na odblokování k paní Jarce Zahradníkové. Řešili jsme společně jeho dyslexii, a po každém odblokování jsem viděla další pokrok. I náš život byl pomocí One Brain najednou krásnější a klidnější. Nestačili jsme se divit, jak báječně to funguje. A tak, když se začaly pořádat kurzy One Brain, přihlásila jsem se hned na první. Tato úžasná metoda mně natolik okouzlila, že nezůstalo u prvního stupně a v kurzech pokračuji dál. Mám…

web www.kotrnetzova.cz

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. (pobočka Znojmo)

Znojmo, Dukelských bojovníků 3632/156 kontakt +420 515 244 644, (362 poboček)

Prodáváme farmaceutické přípravky a specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a jiné. Dále v našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby a veterinární léčiva. U nás je možné platba kartou.

web www.drmax.cz