Domácí péče - Brno - město

1 - 6 firem z 6 nalezených

Sanus Brno

Brno-Ponava, Kotlářská 51 kontakt +420 549 229 999, (5 poboček)

Děláme preventivní proceduru nemocí tlustého střeva a to spočívá ve výplachu a proplachování tlustého střeva vodou a také poskytujeme terénní zdravotní a sociální péči. Nabízíme péči o nemocné a jejich domácnost a rozvoz obědů a výběr z pěti druhů jídel.

web www.sanusbrno.com, dumproseniory-babice.cz

TOP MEDICAL, v.o.s. (pobočka Brno-Medlánky)

Brno-Medlánky, Hudcova 556/74a kontakt +420 549 250 266, (1 pobočka)

Naše činnost je zaměřena na léčbu, ošetřování, rehabilitaci a na podporu a rozvoj soběstačnosti našich klientů. Služby, které poskytujme, se vztahují nejen na nemocné, ale i na populaci staršího věku, která má přání být doma i za podmínek, kdy potřebuje pomoc druhých. Odbornou zdravotní péči poskytujeme především osobám dlouhodobě nemocným, osobám handicapovaným i pacientům, kteří jsou propuštěni z nemocnice a nedovedou se o sebe sami postarat. Domácí zdravotní péče je nedílnou součástí…

web www.domacipece-brno.cz

Hyper Elektro, v.o.s.

Brno, Václavská 239/12 kontakt +420 515 542 333

Prodáváme spotřební elektroniku, domácí spotřebiče, kávovary, výpočetní techniku, hobby potřeby, zahradní techniku a příslušenství.

web www.hyperelektro.cz

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, příspěvková organizace

Brno-Veveří, Žerotínovo náměstí 533/6 kontakt +420 533 302 111, (3 pobočky)

Jsme poliklinika Bílý dům, kde je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je alergologie a neurologie a interna a chirurgie a ortopedie a gynekologie a nefrologie a endokrinologie a ORL a dorostové a kožní a oční. Dále zde máme rehabilitace a logopedie a psychologie a psychiatrie a domácí péče a laboratoř a RTG a ultrazvuk. Praktický lékař pro dospělé a pro děti. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči dětem v Dětském rehabilitačním centru a…

zobrazit detail

Zmrzlá Alena

Brno-Židenice, Dykova 1622/48 kontakt

Nabízíme a poskytujeme péči o seniory a to v domácím prostředí i také hygienickou péči a doprovod k lékaři i na úřady. Dále nabízíme péči o děti a doprovod do školy a školky i doučování.

zobrazit detail

Česká společnost veterinárních stomatologů

Brno-Bystrc, Hvozdecká 1293/6 kontakt +420 603 220 454

Provozujeme pořádání odborných vzdělávacích akcí a to za účelem zvyšování úrovně stomatologické péče o domácí zvířata.

web www.vet-stom.cz