Dětské ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – Morava

Dětská otorinolaryngologie je chirurgický lékařský obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou ušních, nosních a krčních onemocnění. Specialistou ORL je otorinolaryngolog. Přehled dětských ušních, nosních, krčních ordinací v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Dětská ORL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Pekařská 440/84, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 17:00

Provozujeme dětskou otorinolaryngologickou ordinaci. Běžná ORL ošetření dětí, Akutní a opakované záněty středouší, Diagnostika a léčba poruch sluchu, Chronické záněty v oblasti ORL, Screeningové vyšetření sluchu.

2Poliklinika Hlučín s.r.o.

Čs. armády 1402/6a, Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz polikliniky ve městě Hlučín. Naleznete zde ordinace odborných lékařských oborů, zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující základní i nadstandardní lékařskou péči.

3MUDr. Jitka Albertová, ORL a dětská ORL ambulance

MUDr. Jitka Albertová, ORL a dětská ORL ambulance, se sídlem Otakara Kubína 179/11a, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 83000, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u…

4ORL ambulance s foniatrií s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Péče o dospělé i dětské pacienty s ušními, krčními a nosními nemocemi. Komplexní foniatrická péče včetně přidělování sluchadel. Specializace na léčbu poruch sluchu a hlasu.

5MUDr. Libuše Přidalová

Provoz ordinace a služby dětské lékařky ORL.

6Semrád Bořek, MUDr.

Jsme soukromá ORL ordinace a to pro dětské i také dospělé pacienty.

7ORL ordinace MUDr. Jana Ochotná2 pobočky

Horní Valy 4/3859, Hodonín
Otevřeno do 12:00

Ordinace nabízí komplexní ORL vyšetření dětí a dospělých. Specializujeme se na diagnózu a léčbu poruch sluchu, doporučení naslouchadla, audiometrie, vyšetření uší mikroskopem, vyšetření vyšetření nosu, nosohltanu, nosní mandle, hrtanu, uší.

8Ušatý dům

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wellnerova 1215/3, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme objekt pod názvem Ušatý dům v Olomouci. Najdete zde zdravotní ordinace a služby, mnoho obchodů (např. optika, nehtové studio, podlahové centrum, lékárnu, kuchyňské studio, krejčovství, okna), služby advokátní kanceláře, realit, modelárny, poradny. V neposlední řadě je k dispozici v…


Firmy v dalších lokalitách


Dětské ušní, nosní, krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava – detailní popis

Otorinolaryngologická ambulance

Poskytujeme komplexní otorinolaryngologickou péči dětským pacientům s akutními a chronickými potížemi v oblasti uší, nosu a krku. Nabízíme vám vyšetření, diagnostiku, terapii a dispenzární péči. 

Klinika ušní, nosní a krční

Na klinice ORL poskytujeme dětským pacientům komplexní otorinolaryngologickou péči. Našimi pacienty jsou děti od narození až po dospělost. Zabýváme se nemocemi v rámci celé šíře ORL včetně vrozených vývojových vad v ORL oblasti, nádorovými nemocemi v ORL oblasti a poruchami dechu ve spánku. Součástí kliniky jsou specializované ambulance, ORL pohotovost a lůžkové oddělení.

Na klinice dětské otorinolaryngologie vám nabízíme:

  • Vyšetření a léčba celé šíře ORL onemocnění
  • Diagnostika poruch sluchu
  • Dispenzární péče
  • Rehabilitace poruch sluchu
  • Foniatrická péče
  • Logopedická péče
  • Specializované poradny – otochirurgická, otorhinochirurgická, ontoaudiologická

Mezi nejčastější ORL onemocnění patří:  záněty v oblasti úst, krku a nosu, záněty mandlí, středouší a vedlejších obličejových dutin.