Dětské ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – Morava

Dětská otorinolaryngologie je chirurgický lékařský obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou ušních, nosních a krčních onemocnění. Specialistou ORL je otorinolaryngolog. Přehled dětských ušních, nosních, krčních ordinací v lokalitě Morava.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Obilní trh 310/4, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ambulanci ušní, nosní, krční pro dospělé a děti. Provádíme vyšetření a ošetření pacientů s obtížemi v oblasti uší, nosu a krku. Součástí našich služeb je vyšetření do práce pro riziko hluku a vyšetření sluchu pro 5leté děti. Objednejte se k nám na vyšetření.

2MUDr. Valachová Jitka - praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

náměstí Míru 149, Židlochovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje péči pro děti a dorost do věku 19 let. Kromě běžných preventivních vyšetření nabízíme nadstandardní očkování, vyšetření doma u pacientů (na žádost rodičů) a nově také objednávkový systém na určitou hodinu - v úterý odpoledne nebo ve čtvrtek dopoledne.

3Dětská ORL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Pekařská 440/84, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 17:00

Provozujeme dětskou otorinolaryngologickou ordinaci. Běžná ORL ošetření dětí, Akutní a opakované záněty středouší, Diagnostika a léčba poruch sluchu, Chronické záněty v oblasti ORL, Screeningové vyšetření sluchu.

4APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(47)
Opavská 6116/15, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

5MUDr. Hanuška Karel

3.9
★★★★★
★★★★★
(56)
Ostrožná 244/27, Opava Bezdlužná

Naše ORL ordinace nabízí dospělým i dětským pacientům léčbu a vyšetření spojené s nemocemi uší, nosními a krčními dutinami. Léčíme akutní a chronická onemocnění horních cest dýchacích, rýmy, alergické rýmy, angíny či zánět nosohltanu.

6Poliklinika Hlučín s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Čs. armády 1402/6a, Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz polikliniky ve městě Hlučín. Naleznete zde ordinace odborných lékařských oborů, zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující základní i nadstandardní lékařskou péči.

7MUDr. Jitka Albertová, ORL a dětská ORL ambulance

MUDr. Jitka Albertová, ORL a dětská ORL ambulance, se sídlem Otakara Kubína 179/11a, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 83000, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u…

8JANMED, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žižkova 1169/10, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno

JANMED, s.r.o., se sídlem Žižkova 1169/10, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 222625, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2006. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9ORL ambulance s foniatrií s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(49)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Péče o dospělé i dětské pacienty s ušními, krčními a nosními nemocemi. Komplexní foniatrická péče včetně přidělování sluchadel. Specializace na léčbu poruch sluchu a hlasu.


Firmy v dalších lokalitách


Dětské ušní, nosní, krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava – detailní popis

Otorinolaryngologická ambulance

Poskytujeme komplexní otorinolaryngologickou péči dětským pacientům s akutními a chronickými potížemi v oblasti uší, nosu a krku. Nabízíme vám vyšetření, diagnostiku, terapii a dispenzární péči. 

Klinika ušní, nosní a krční

Na klinice ORL poskytujeme dětským pacientům komplexní otorinolaryngologickou péči. Našimi pacienty jsou děti od narození až po dospělost. Zabýváme se nemocemi v rámci celé šíře ORL včetně vrozených vývojových vad v ORL oblasti, nádorovými nemocemi v ORL oblasti a poruchami dechu ve spánku. Součástí kliniky jsou specializované ambulance, ORL pohotovost a lůžkové oddělení.

Na klinice dětské otorinolaryngologie vám nabízíme:

  • Vyšetření a léčba celé šíře ORL onemocnění
  • Diagnostika poruch sluchu
  • Dispenzární péče
  • Rehabilitace poruch sluchu
  • Foniatrická péče
  • Logopedická péče
  • Specializované poradny – otochirurgická, otorhinochirurgická, ontoaudiologická

Mezi nejčastější ORL onemocnění patří:  záněty v oblasti úst, krku a nosu, záněty mandlí, středouší a vedlejších obličejových dutin.