Dětské neurologické ordinace – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace2 pobočky

2.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Strážovská 1247/22, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme poskytování lékařské a ošetřovatelské péče a to v oblastech chirurgie a gynekologie a mikrobiologie a neurologie i také nukleární medicíny. Dále nabízíme zajišťování léků a zdravotnických prostředků pro ambulance a oddělení nemocnice a dále provozujeme anesteziologicko-resuscitační…

2Dětské centrum Znojmo, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 1020/10, Znojmo Bezdlužná

Dětské centrum Znojmo je zvláštní dětské zdravotnické zařízení zřízené Jihomoravským krajem jako regionální zdravotnické zařízení. Poskytujeme péči v objektech na ul.Mládeže a v denním rehabilitačním stacionáři Marákov na ul. Svatopluka Čecha. Dětské centrum Znojmo poskytuje pediatrickou,…

4Poliklinika Hlučín s.r.o.

Čs. armády 1402/6a, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz polikliniky ve městě Hlučín. Naleznete zde ordinace odborných lékařských oborů, zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující základní i nadstandardní lékařskou péči.

5Krahulík David, MUDr.

Pracuji v Neurochirurgické klinice Olomouc. Zaměřuji se na cerebrovaskulární a dětskou neurochirurgii, léčbu pomocí hluboké mozkové stimulace (Parkinsonova choroba a jiné), periradikulární terapie.

6Dětská neurologie Hlučín s.r.o.- MUDr. Lea Šromová

Školní 637/2, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz dětské neurologie Hlučín.

8MONEA BRNO, s.r.o.

Provozujeme pracoviště a to dětské neurologie.


Firmy v dalších lokalitách


Dětské neurologické ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dětské neurologické ordinace najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.