Dětské kožní, dermatologické ordinace – Morava

Dětská dermatologie neboli kožní lékařství je medicínský obor zabývající se kůží a jejími deriváty (nehty, vlasy, potní žlázy). Přehled dětských kožních, dermatologických ordinací v lokalitě Morava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1SANOFYTO, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Milady Horákové 331…, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme služby laserové, plastické a kosmetické chirurgie. Jsme jednodenní chirurgie, ortopedie a urologie. Aplikujeme biostimulační laser, botulotoxin, Botox, Dysport a kožní implantáty.

2DermaConcept s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Blanenská 982, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti léčebné dermatologie, dětské dermatologie, dermatochirurgie a estetické dermatologie.

3MUDr. Nečasová Světlana s.r.o.

třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozuji kožní ordinaci.

4Laserové estetické centrum Dermacos - MUDr. Lea Útratová3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(38)
Trávnická 2198/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odborná ordinace pro choroby kožní. Poskytujeme komplexní ambulantní léčebnou péči o dospělé i dětské pacienty – klienty všech zdravotních pojišťoven se všemi druhy kožních onemocnění. Poradna pro „mateřská znaménka“ (névy), barevné změny - pihy, kožní výrůstky. Vvyšetření digitálním dermatoskopem.…

5Poliklinika Hlučín s.r.o.

Čs. armády 1402/6a, Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz polikliniky ve městě Hlučín. Naleznete zde ordinace odborných lékařských oborů, zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující základní i nadstandardní lékařskou péči.

6MUDr. Barbora Baťková - kožní ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Nemocniční 270, Uničov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Diagnostika a terapie kožních onemocnění, ekzémy, lupénka, systémová onemocnění, kožní infekční nemoci a další.

7MUDr. Marie Mácová s.r.o.

Raškovice 260, Raškovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Marie Mácová s.r.o., se sídlem Raškovice 260, 739 04, Raškovice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34898, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců…

8DERMALIM spol. s r.o.

MUDr. Markéta Litzmanová. Hlavní náplní ambulance je léčba pacientů dětského věku, možné je vyšetření i dospělých pacientů.

9Ušatý dům

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wellnerova 1215/3, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme objekt pod názvem Ušatý dům v Olomouci. Najdete zde zdravotní ordinace a služby, mnoho obchodů (např. optika, nehtové studio, podlahové centrum, lékárnu, kuchyňské studio, krejčovství, okna), služby advokátní kanceláře, realit, modelárny, poradny. V neposlední řadě je k dispozici v…


Firmy v dalších lokalitách


Dětské kožní, dermatologické ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

Dětská dermatologie se zabývá kožními nemocemi u dětí od narození po dospělost. Kožní onemocnění u dětí se liší od kožního onemocnění dospělých svým spektrem a klinickým obrazem. Dětský dermatolog, který má znalosti z pediatrie a farmakologie, léčí děti za použití přípravků s minimálními zdravotními riziky a maximálním efektem. Tento způsob léčby je důležitý zejména pro děti v novorozeneckém a kojeneckém věku. Díky tomu je dnes tento úzký medicínský obor respektovanou specializací.

V ambulanci dětské dermatologie vám nabízíme:

  • Diagnostika a léčba kožních onemocnění včetně onemocnění nehtů a vlasů
  • Pravidelné sledování
  • Vyšetření znamének a pih digitálním dermatoskopem

Které diagnózy se nejčastěji objevují v naší ambulanci?

  • Atopický ekzém
  • Akné
  • Kopřivka
  • Bakteriální a virové kožní infekce
  • Vyrážky

Hledáte pracoviště dětské dermatovenerologie ve vaší lokalitě Morava? Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb vám najde to nejbližší. 

Dermokosmetika

Dermokosmetika je speciální kategorie kosmetiky splňující nejpřísnější požadavky farmaceutického průmyslu. Na trhu existují výrobky zaměřené na péči o pleť, tělo i vlasy. Dermokosmetika je doporučována jako doplněk při léčbě kožních chorob nebo po estetických zákrocích. Skvělé využití má také při běžné péči o pleť. K nejznámějším dermokosmetickým značkám patří: Avène, Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay nebo Vichy.