Centra cestovní medicíny, očkování - Blansko

1 - 4 firem z 4 nalezených

MUDr. Jarmila Bezděková s.r.o.

Ostrov u Macochy, Ostrov u Macochy 370 kontakt +420 516 444 327

MUDr. Jarmila Bezděková - Máme provoz a služby ordinace praktického lékaře. Praktický lékař pro dospělé, který poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Laboratorní odběry, očkování, homeopatie.

zobrazit detail

MUDr. Vladimír Širůček - Praktický lékař

Blansko, Svitavská 1475/1a kontakt +420 516 414 035

MUDr. Vladimír Širůček - Provozujeme služby praktického lékaře pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve včetně zajištění rozborů. Nabízíme léčbu pomocí akupunktury.

zobrazit detail

MUDr. Kratochvilová Eva - Praktický lékař pro děti a dorost

Jedovnice, Havlíčkovo náměstí 493 kontakt +420 516 442 817

Provozujeme služby ordinace praktického lékaře pro děti i také dorost. Ráda bych upozornila, že nebezpečné je s neočkovanými malými dětmi navštěvovat brněnská nákupní centra, která s oblibou navštěvují bezdomovci a narkomani, kteří virus šíří. V podzimních měsících je také větší nebezpečí nakazit se zde černým kašlem a příušnicemi, které se také ve větší míře začaly vyskytovat.

web www.detskejedovnice.cz

MUDr. Jaroslava Štarhová, MUDr. Jiří Štarha

Blansko, Gellhornova 2236/9 kontakt +420 516 412 029

MUDr. Štarhová Jaroslava - Zajišťujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé. Provádíme základní kardiologické vyšetření srdce pomocí elektrokardiografu. Provádíme CRP vyšetření, které indikuje, zda v těle probíhá infekce a zda ji způsobují bakterie či viry.

zobrazit detail