Hematologické ambulance – Morava

Hematologie je obor medicíny, který se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění krve, krvetvorných orgánů (kostní dřeně) a lymfatického systému. Přehled hematologických ambulancí v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1QUATTROMEDICA, spol.s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Jsme nestátní ambulantní zařízení a nabízíme léčebná a diagnostická a rehabilitační a preventivní péče v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů a zajišťujeme pracovně-lékařské služby v plném rozsahu a to včetně specializovaných výkonů.

2MVDr. Ivo Hylák - Veterinární klinika VYVET

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Dědická 680/27a, Vyškov-Dědice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše veterina zajištuje návštevy u pacientů ve Vyškove a jeho okolí. Víme, že ne všichni majitelé zvířat mohou usednout do auta a přijet k nám, proto nabízíme tuto možnost. Tímto také pro majitele a jeho mazlíčka odpadá stres z přepravy a nemocničního prostredí. Samozřejme jsme si vědomi, že v…

3Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.1 pobočka

3.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Partyzánů 2174 , Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou. Provoz praktických lékařů a specialistů pro děti i dospělé. Sídlo lékárny, rehabilitací a ambulance. Léčebna dlouhodobě nemocných, lůžková péče.

4Nemocnice Milosrdných bratří Vizovice1 pobočka

Provozujeme nemocnici s ambulancí. Dále léčíme dlouhodobě nemocné. Nabízíme i terapii funkčních poruch pohybového systému, poúrazových stavů končetin a trupu a po cévních mozkových příhodách. Mimo jiné poskytujeme služby biochemické a hematologické laboratoře. Rehabilitace, RTG diagnostika a…

5Masarykův onkologický ústav2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Žlutý kopec 543/7, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Provozujeme hematologické ambulance a také oddělení laboratorní medicíny. Provozujeme akreditované onkologické centrum a provádíme zde výzkum i diagnostiku a léčbu nádorůa chemoterapii a máme provoz rehabilitačního centra.

6MUDr. Alexander Gaja

Provozujeme hematologickou ambulanci.

7Janča Josef, MUDr.

Poskytujeme služby interní a hematologické ambulance.

8Pacejka Milan, MUDr.

Služby hematologicko-interní-lymfologické ambulance.


Hematologické ambulance – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hematologické ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V naší hematologické ambulanci se zabýváme zhoubnými i nezhoubnými onemocněními krve, krvetvorných orgánů a mízních uzlin. Zajišťujeme péči o hematologické pacienty, hematoonkologické pacienty a pacienty s poruchami krevního srážení.

Nabízíme vám:

  • Diagnostiku hematologického onemocnění
  • Hematologické vyšetření (punkce kostní dřeně)
  • Ambulantní léčbu (podávání transfuzních přípravků, krevních derivátů a infuzí)
  • Sledování pacientů s hematologickým onemocněním

Hledáte hematologické pracoviště ve vaší lokalitě Morava? Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb vám s tím pomůže.