Adiktologické ambulance – Morava

Adiktologie je transdisciplinární vědní obor zabývající se prevencí, léčbou a výzkumem užívání návykových látek a jiných forem závislostního chování. Přehled adiktologických ambulancí v lokalitě Morava.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Adiktologická ambulance prevence a léčba závislostí1 pobočka

Ambulantní léčba závislosti na alkoholu, tabáku, jiných návykových látkách, hazardu, internetu, online hrách, počítačových hrách či nakupování skupinová a individuální terapie.

2Ambulance klinické psychologie a adiktologie Kroměříž

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovského 437/20, Kroměříž Bezdlužná

Ambulance klinické psychologie a adiktologie Kroměříž, se sídlem Tovačovského 437/20, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Psychologické poradenství a diagnostika…

3Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Urbanova 625/8, Kyjov Bezdlužná

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s., se sídlem Urbanova 625/8, 697 01, Kyjov, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 510, Krajský soud v Brně. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 20 - 24…

4VEPŘEK KAREL MUDr.

Dukelská 456/13, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VEPŘEK KAREL MUDr., se sídlem Dukelská 456/13, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…


Adiktologické ambulance – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Adiktologické ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

Klinika adiktologie

Součástí kliniky adiktologie je:

 • Ambulance pro alkoholové závislosti
  Nabízíme vám ambulantní léčbu závislosti na alkoholu. Poskytujeme individuální nebo skupinovou terapii, psychiatrickou péči a léčbu duálních diagnóz.
 • Ambulance pro nealkoholové závislosti
  Nabízíme vám ambulantní léčbu závislosti na kouření (tabák, e-cigarety), na drogách (pervitin, kokain), na opiátech (tramadol, kodein, heroin) a dalších látkách jako stimulanty, sedativa nebo hypnotika. Zabýváme se také léčbou behaviorální závislosti (patologické hráčství neboli gambling, nadměrné používání internetu, závislost na sociálních sítí).
 • Ambulance dětské a dorostové adiktologie
  Poskytujeme komplexní adiktologickou péči dětem a mladistvým, kteří mají problémy s návykovými látkami, ale i nelátkovými závislostmi (závislost na počítačových hrách).
 • Centrum substituční léčby
  V centru substituční léčby vám nabízíme metadonový substituční program. Cílem programu je dodržování abstinence od ilegálních drog a alkoholu.
 • Lůžkové oddělení
  Poskytujeme lůžkové oddělení pro ženy, lůžkové oddělení pro muže a detoxifikační jednotku.

Chcete přestat s kouřením nebo potřebujete poradit ohledně odvykání kouření svých blízkých? Kontaktujte Národní linku pro odvykání kouření.

Potřebujete poradit v oblasti závislostí? Využijte poradenství Online adiktologické poradny.