Růže – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(142)
24. dubna 85, Želešice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše zahradnictví se specializuje na vlastní produkci ovocných stromů, okrasných dřevin a pěstování růží, kanadské borůvky. Jméno Josef Urban se stalo pojmem mezi znalci růží.

2Vladimír Šebestík - Larix Lusatia zahradnické centrum Lužice u Hodonína

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Česká 817/30, Lužice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví se specializuje na okrasné zahrady, realizace zahrad a parky. Provozujeme zahradnické centrum v Lužicích u Hodonína. Prodáváme jedinečné okrasné dřeviny z prvotřídních zahradnických firem z Toskánska, pokojové rostliny, trvalky od českých a moravských pěstitelů, osiva, hnojiva…

3Obecní lesy Bludov s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
8. května 906, Bludov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti údržby zeleně, lesnických prací, sadovnických úprav, mulčování a vertikulace trávníků a dalších.

4Jedličková Růžena

Pouzdřanská 500, Vranovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem zahrádkářských a pěstitelských potřeb. Nabízíme prodej osiva, sazenic i průmyslových hnojiv. Dále u nás naleznete chemické postřiky, veškeré substráty, mulčovací kůry i krmné směsi pro domácí zvířata.

5Zahradnictví Novák

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Nad Kurty 275, Ivančice
Otevřeno od 9:00

Rodinná zahradnická firma založena r. 1992. Zákazníci si mohou projít naši Okrasnou školku a sami si vybrat rostliny z naší produkce. V nabídce jsou i bonsajové rostliny v okrasných kamenech pro náročné zákazníky.

6BÁLEK - ZAHRADNICKÉ CENTRUM s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(62)
Krmelínská 218 , Stará Ves nad… Bezdlužná

Provádíme návrhy a realizace zahrad, terénní úpravy, založení trávníku, trávníkové koberce. Prodáváme okrasné rostliny, jehličnany, listnaté stromy a keře, vřesovištní rostliny, trvalky, trávy, růže, balkonové květiny, substráty, hnojiva, postřiky.

7ZAHRADY ŘIHÁČEK s.r.o.

Zabýváme se návrhy zahrad a kompletním zajištěním realizace na klíč, včetně pravidelné údržby zeleně. Provádíme montáž závlahových systémů. Provozujeme také internetový e-shop s nabídkou závlahových systémů, čerpací techniky, filtrů, zahradního nářadí, osvětlení na zahradu a nádrží.

8Růžek Milan - Keramici

Děláme výrobu a máme prodej zahradní a užitkové keramiky z kameniny.

9Renáta Škápíková

Čejč 24, Čejč Bezdlužná

Prodávám meruňky, broskve, podnožové šípky, okrasné keře a růže.

10František Mrkva - růže2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(109)
Radějov 59, Radějov Bezdlužná

Prodáváme sadové, keřové, stromkové a pnoucí růže, nabízíme poradenství.


Růže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Růže v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Růže najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.