Základní školy – Zlín

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Naše společnost se od roku 1999 zabývá dodávkami zařízení pro sledování a monitoring vozidel. Naším cílem je zajistit našim zákazníkům informace, na základě kterých se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí. Takovým způsobem můžeme být nápomocni zejména v oborech jako je logistika,…

2Charita sv. Anežky Otrokovice

4.1
★★★★★
★★★★★
(28)
Na Uličce 1617, Otrokovice Bezdlužná

Provoz charitativního domova pro seniory a zdravotně postižené osoby. Kapacita 46 lůžek. Základním posláním Charity sv. Anežky Otrokovice je prostřednictvím milosrdné lásky pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní nebo sociální situaci.

3Základní umělecká škola Zlín - Malenovice

třída Svobody 868, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Umělecká škola vyučuje obor hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor pro děti a mládež od 5 do 20 let. Umělecká činnost školy spočívá v pořádání hudebních koncertů a tanečních vystoupení, výtvarný obor instaluje výstavy keramiky a výtvarných prací, dramatický obor se prezentuje…

4Základní umělecká škola Zlín1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Štefánikova 2987, Zlín Bezdlužná

Škola vznikla v roce 1933 jako Hudební škola Dvořák. Dnes má 4 obory – hudební, literárně-dramatický, taneční a výtvarný. Kapacita 1400 žáků, okolo 60 zaměstnanců, 6 poboček. Školu charakterizuje úzká spolupráce všech oborů na společných projektech. Motto: Čtyřbarevná škola. Uši k slyšení, ruce k…

5Základní škola Zádveřice - Raková, okres Zlín, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zádveřice 357, Vizovice Bezdlužná

Základní škola s výukou AJ od 3. ročníků. Jsme malotřídní škola - vyučujeme ve spojených ročnících. Máme jídelnu - výdejna.

6ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA SPYTIHNĚV, okres Zlín

Základní vzdělání pouze pro 1. stupeň. Také mateřskou školu, školní jídelnu a školní družinu. Školní družina je umístěna v budově ZŠ č. 216. Více informací na www stránkách.

8Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace

Základní škola s jídelnou a družinou. Žákům poskytujeme vzdělání podle školního vzdělávacího programu s motivačním názvem VZDĚLÁNÍ - SPORT - PŘÍRODA.

10Základní škola Zlín, Křiby 4788

Křiby 4788, Zlín Bezdlužná

Základní škola s rozšířenou výukou házené.


Základní školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Základní školy v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 108 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 97 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Zlín.