Základní školy – Vsetín

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola speciální Kroměříž (pobočka Valašské Meziříčí)2 pobočky

Provoz bezbariérové základní a mateřské školy pro žáky a děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Organizace výuky je přizpůsobena všem dětem podle jejich individuálních potřeb.

3Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková…

Základní škola, která vzdělávacím programem "Škola plná života" vychovává zdravě sebevědomé žáky. Škola podporuje nadané žáky a rozvoj jazykových schopností.

5Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Základní a mateřská škola s historií od roku 1945 se dělí na Mateřskou školu, Mateřskou školu při Zdravotnickém zařízení, Základní školu praktickou, Základní školu při zdravotnickém zařízení, Speciální školu, Školní družinu, Školní jídelnu.

6Základní škola Ratiboř, okres Vsetín

Ratiboř 112, Ratiboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola v Ratiboři je vesnická škola rodinného typu. V jarních, letních i podzimních měsících zde probíhá výuka a za hezkého počasí na ní děti tráví hlavní přestávku. V odpoledních hodinách nabízíme kroužky: hudebně-dramatický, taneční, výtvarný a zdravotnický, plavání je v rámci tělesné…

8Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Husova 146, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Gymnázium založeno roku 1871 nabízí čtyřletý a šestiletý cyklus výuky. Hlavním cílem gymnázia je příprava žáků ke studiu na různých typech vysokých škol. Důraz dáváme na aktivní zvládnutí dvou cizích jazyků a IT dovedností.

9Základní škola Zašová, okres Vsetín

Základní škola se školní družinou, jídelnou a školním klubem.

10Základní škola Hovězí, okres Vsetín

Provoz základní školy a školní jídelny.


Základní školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Základní školy v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 86 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 77 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Vsetín.