Základní školy – Vsetín

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola speciální Kroměříž (pobočka Valašské Meziříčí)2 pobočky

Provoz bezbariérové základní a mateřské školy pro žáky a děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Organizace výuky je přizpůsobena všem dětem podle jejich individuálních potřeb.

3Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková…

Základní škola, která vzdělávacím programem "Škola plná života" vychovává zdravě sebevědomé žáky. Škola podporuje nadané žáky a rozvoj jazykových schopností.

5Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Základní a mateřská škola s historií od roku 1945 se dělí na Mateřskou školu, Mateřskou školu při Zdravotnickém zařízení, Základní školu praktickou, Základní školu při zdravotnickém zařízení, Speciální školu, Školní družinu, Školní jídelnu.

6Základní škola Ratiboř, okres Vsetín

Ratiboř 112, Ratiboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola v Ratiboři je vesnická škola rodinného typu. V jarních, letních i podzimních měsících zde probíhá výuka a za hezkého počasí na ní děti tráví hlavní přestávku. V odpoledních hodinách nabízíme kroužky: hudebně-dramatický, taneční, výtvarný a zdravotnický, plavání je v rámci tělesné…

8Základní škola Zašová, okres Vsetín

Základní škola se školní družinou, jídelnou a školním klubem.

9Základní škola Hovězí, okres Vsetín

Provoz základní školy a školní jídelny.

10Základní škola a Mateřská škola Mikulůvka, okres Vsetín

Naše Základní a Mateřská škola Mikulůvka je školou malotřídní, se třemi třídami a pěti ročníky. Mateřská školka je rozdělena na třídu sluníček a broučků. K dispozici je školní družina a školní jídelna.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Základní školy v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 66 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Vsetín.