Základní školy – Uherské Hradiště

1–10 firem z 118 nalezených Filtry

1Autoškola Petr Janků, Uherský Brod1 pobočka

Vlčnovská 688, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola poskytuje výuku a výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění. Provádíme profesní školení řidičů. Školení řidičů referentů. Nabízíme zajištění základního, rozšiřujícího a sdruženého výcviku, přezkoušení odborné způsobilosti. Provádíme dopravně psychologického vyšetření.

2Základní škola a Mateřská škola, Bílovice, okres Uherské Hradiště

Škola je zřízena Obcí Bílovice jako příspěvková organizace. Součástí školy je mateřská škola, školní družina a školní jídelna.

3Základní škola , Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Škola se nachází v klidném prostředí moravské vesnice Topolná. Součástí školy je školní družina. Můžeme se pochlubit pěknou vnitřní i vnější výzdobou , kterou vytvářejí naši žáci i učitelé.

4Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková…

Bánov 507 , Bánov Bezdlužná

Základní škola Josefa Bublíka je pro 400 žáků. Nachází se zde družina, jídelna a klub. Organizace má spoustu zájmových kroužků. Najdete nás i na facebooku.

5Základní umělecká škola Uherské Hradiště

Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní umělecká škola pro 1700 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů.

6Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště

Základní škola pro 250 žáků s družinou, jídelnou a klubem.

7Obec Babice3 pobočky

Babice 508, Babice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prvotní písemná zpráva pochází z roku 1220. Obec se nachází v nadmořské výšce 180 metrů. Na území žije 1796 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu. Název obce znamená ves lidí Babových.

8Plavecká škola Uherské Hradiště3 pobočky

Výuka plavání pro žáky mateřských a základních škol či baby plavání a aquaaerobik. Pořádáme plavecké závody a soutěže. K dispozici jsou plavecké pomůcky a další.

10Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

Základní škola sportovní poskytuje základní vzdělání v 1. - 9. ročníku. Vytváříme pro naše žáky co nejlepší studijní a sportovní podmínky. Budova školy je rozdělena na dva učební bloky. Budova A - navštěvují hlavně žáci 2. stupně. Jsou zde vybavené odborné učebny pro výuku hudební výchovy, výtvarné…


Základní školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Základní školy v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 118 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 106 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 35 firem v regionu Uherské Hradiště.