Základní školy – Opava

1–10 firem z 150 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Hrabyně, okres Opava, příspěvková organizace

Hrabyně 70, Hrabyně Bezdlužná Ověřená

Základní a mateřská škola. FILOZOFIE NAŠÍ ŠKOLY: „Spokojené dítě, rovná se šťastné dítě, šťastné dítě, rovná se spokojený rodič.“Propagujeme „škola hrou“. Co to znamená? Na škole nemáme klasické zvonění, které narušuje práci. Hodiny proto mohou volně navazovat, nebo se prolínat. Výuka probíhá také…

2Obec Kobeřice (knihovna)1 pobočka

Slezská 104/57, Kobeřice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme knihovnické služby a nabízíme přístup na internet. Pořádáme knihovnické lekce a besedy pro žáky základních a mateřských škol. K dispozici on-line katalog dostupných knih.

3Základní škola a Mateřská škola Opava - Vávrovice - příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice je malotřídní školou. Škola spadá do programu v rámci něj se žáci učí o environmentálních tématech, třídění odpadů tzv. ekoškola. Na stránkách naleznete další zajímavé aktuality v rámci organizace školy. Součástí je i zahrada, kde probíhá…

4Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. (pobočka Opava)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykova třída…, Opava Bezdlužná

Zaměřujeme se na komplexní přípravu na manželství, vztahovou sexuální výchovu či podporu fungování rodiny. Nabízíme podporu a pomoc při upevnění manželských a rodinných vztahů na základě křesťanských hodnot. Pořádáme rodičovské kurzy a seniorské aktivity.

5Základní škola a Mateřská škola Větřkovice, okres Opava, příspěvková organizace

Provoz základní a matěřské školy. V roce 1877 byl položen základní kámen současné školy ve Větřkovicích. Stavba byla dokončena téhož roku a škola mohla být slavnostně vysvěcena 22. října 1877. Počínaje školním rokem 1910 - 1911 byl ve škole zaveden český vyučovací jazyk s povinným předmětem němčiny…

6Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace

Provozujeme gymnázium a základní školu ve městě Vítkov. Naše škola nabízí všeobecné devítileté studium na základní škole a čtyřleté studium na gymnáziu.

7Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Edvarda Beneše 961…, Opava Bezdlužná

Provoz základní školy ve městě Opava. Naše základní škola je pro 800 žáků, nabízíme školu v přírodě družinu a klub.

8Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Otická 722/18 , Opava,Předměstí Bezdlužná

Provoz základní školy v Opavě. Nabízíme všeobecnou výuku. Historie naší školy, respektive školní budovy, sahá až do 19.století.


Základní školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Základní školy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 150 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 135 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 45 firem v regionu Opava.