Základní školy – Jeseník

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Základní škola Jeseník, příspěvková organizace2 pobočky

Základní škola pro 1420 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici je sportovní areál, zajišťujeme zájmové kroužky či pořádáme výlety i tématické dny.

2Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem1 pobočka

Adolfovice 170, Bělá pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Základní škola a mateřská škola pro 260 žáků se školní družinou a jídelnou. Nabízíme mnoho volnočasových aktivit, včetně paličkování, florbalu, vybíjené nebo internetového odpoledne či kroužku sportovních her. Vedeme pěvecký sbor a pořádáme různé aktivity pro děti. Veškeré aktuality…

3Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace -…1 pobočka

Mateřská škola pro 55 dětí s jídelnou. Nabízíme mnoho volnočasových aktivit a pořádáme různé aktivity pro děti po celý školní rok.

4Základní škola Jeseník, příspěvková organizace (pobočka Průchodní 154)2 pobočky

Základní škola pro 1420 žáků s družinou a jídelnou. Pořádáme zájmové kroužky, vystoupení, tématické dny, výlety či sportovní a jiné akce.

5Základní škola Jeseník, příspěvková organizace (Boženy Němcové 1256)2 pobočky

Základní škola pro 1420 žáků s družinou a jídelnou. Pořádáme zájmové kroužky, vystoupení, tématické dny, výlety či sportovní a jiné akce.

6Základní škola Javorník, okres Jeseník

Základní škola pro 600 žáků s družinou pro 95 dětí a jídelnou. Vydáváme školní časopis Sever. Nabízíme lezecký, dramatický, pěvecký, modelářský a taneční kroužek včetně výuky anglického i ruského jazyka či pohybových her.

7Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Makarenkova 414, Česká Ves Bezdlužná

Základní škola pro 560 dětí včetně školní družiny a školního klubu. Pro děti jsou pořádány zájmové kroužky angličtiny, Zumby, atletiky, divadla či kreslení. Dále se hrají míčové hry a kroužek šachů i hry na kytaru.

8Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník, příspěvkové…1 pobočka

Provoz základní školy pro 330 žáků se školní jídelnou a družinou. Jsme zapojeni do projektu Recyklohraní. Dále nabízíme kroužek anglického jazyka.

10Základní škola Jeseník, Fučíkova 312

Základní škola pro 160 žáků se speciální a praktická výukou s jídelnou a družinou. Dále nabízíme možnost navštěvovat sportovní a taneční kroužky.


Základní školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Základní školy v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Jeseník.