Základní školy – Hodonín

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Centrum služeb pro seniory Kyjov, příspěvková organizace

Posláním Domova pro seniory je umožnit seniorům prožít důstojné stáří, které vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a ztrátě soběstačnosti nemohou prožít ve svém domácím prostředí. Poskytujeme takovou podporu a pomoc, která v maximální možné míře směřuje k zachování, popřípadě rozvíjení jejich…

2Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace1 pobočka

Jsme škola samostatně zřízena pro žáky se zdravotním postižením a náš název je Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Za Humny 3304. Naše škola vykonává činnost mateřské školy, základní školy samostatně zřízené pro žáky se zdravotním a mentálním postižením, přípravného stupně základní školy…

3Obecní úřad Žarošice

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

4ZŠ a MŠ Bzenec

Základní škola pro 600 dětí s jídelnou a školní družinou. Dále mateřskou školu pro 163 dětí s jídelnou. Pořádáme různé výlety, besídky, soutěže, karnevaly či jiné akce.

5Obecní úřad Strážovice

Strážovice 196, Strážovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6Mateřská škola a Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou,…

Naše základní škola poskytuje výchovu a vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Jsou k nám zařazováni žáci s různým stupněm mentálního postižení a žáci, kde je k mentálnímu postižení přidružena další vada.

7Základní škola a Mateřská škola Čejč

Čejč 201, Čejč Bezdlužná

Základní a mateřská škola v Čejči je malá vesnická škola, do které chodí děti z Čejče, Terezína a Karlína.

8Základní škola a mateřská škola Kostelec

Kostelec 3, Kostelec Bezdlužná

Základní škola pro 120 žáků s jídelnou a družinou.

9Základní škola a Mateřská škola Archlebov příspěvková organizace

Jsme státní škola, která nabízí a realizuje svoji vizi a promyšlenou strategii výchovy a vzdělání pro děti od mateřské školy až po 9. ročník základní školy. Zřizovatelem školy je Obec Archlebov. Školní výuku realizujeme podle vlastního vzdělávacího programu „Přes pár schodů do života“. Pro naše…

10Základní škola Strážnice, Školní 283

Základní škola s jídelnou a družinou. Naše škola nabízí hodně zájmových kroužků do kterých se můžou děti přihlásit. Jsme zapojeni do různých projektů. Více info na našich webových stránkách.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Základní školy v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Základní školy najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Hodonín.