Technické kurzy, školení - Brno - venkov

1 - 20 firem z 20 nalezených

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Zbýšov, Na láně 64 kontakt +420 546 410 353, (1 pobočka)

Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky a manipulační a skladovou techniku. A dále nábízíme fullservis a dílenské opravy a repasy všech typů vysokozdvižných vozíků i také manipulační techniky. A také provádíme školení řidičů i technické prohlídky vysokozdvižných vozíků.

web www.moraviamanipul.cz

Svařečská škola Interprodukt s.r.o. (Brno-venkov)

Brno-Královo Pole, Palackého třída 1111/53 kontakt +420 541 212 913, (1 pobočka)

Nabízíme svářečské kurzy, periodické zkoušky, rekvalifikační kurzy, zaškolení, doškolení a přezkoušení svářečů dle ČSN EN 287-1, ČSN EN ISO 9606, ČSN EN 1418, ČSN EN 13 585, ČSN EN ISO 17 660- 1, 2 v souladu s TPA CWS ANB, dále zkoušky RWTUV Praha, ITI TUV. Vše pro firmy i pro veřejnost. Naše svářečská škola kromě školení a přezkušování svářečů provádí: konzultační poradenství v oboru svařování, zámečnické a soustružnické práce a svářečské práce (svařování oceli, litin, hliníku a jejich slitin).

web www.svarecska-skola.cz

WAY MORAVA, s.r.o. (pobočka Moravany)

Moravany, Bohunická cesta 727/15 kontakt +420 534 251 623, (4 pobočky)

Nabízíme prodej stavebních strojů a ND a dále půjčovna a pronájem a servis a bazar a také nabízíme nakladače, LOCUST a rypadla WACKER NEUSON a YANMAR a UDS i hutnicí techniku a vibrační válce AMMANN a rypadlonakladače a dozery a elektrocentrály WAY a HONDA i také školení strojníků.

web www.waymorava.cz

GS PLUS s.r.o.

Moravany, Bohunická cesta 385/5 kontakt +420 515 535 621

Máme výrobu a také dodáváme dopravní značky a informační a orientační značení i také značení cyklotras a dále poskytujeme z montáže a údržby i také technické poradenství v oblasti dopravního značení.

web www.gsplus.cz

Plasty Gabriel s.r.o.

Moravské Knínice, Mezihoří 262 kontakt +420 541 264 747

Nabízíme optimalizace plastových výrobků a forem a máme prodej CAE a CAD a CAM softwaru Cadmould® 3D-F pro analýzu (simulaci) vstřikování plastů. Náš program vyniká přesností a rychlostí výpočtů. A dále děláme zpracování analýz a plastikářské konzultace i poradenství a semináře a také školení.

web www.cadmould.cz

Josef Martinek

Kuřim, nám. 1. května 1306 kontakt +420 541 230 013

Poskytujeme školení i také kurzy požární ochrany a také revize hasicích přístrojů a hydrantů i požárních dveří a nabízíme prodej zboží požární ochrany.

web www.josefmartinek.cz

IMECO TH s.r.o.

Modřice, U hřiště 733 kontakt +420 539 002 196

Nabízíme prodej a servis měřící techniky pro strojírenství, průmysl a zajišťujeme akreditované zkoušky návaznosti kruhoměrů a profiloměrů. Jsme autorizované obchodní a servisní zastoupení předních světových výrobců vysoce přesné měřicí techniky v oboru měření profilu povrchu, úchylek tvaru a polohy a měření délek.

web www.imeco-th.cz

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Sokolnice, Učiliště 496 kontakt +420 544 224 634

Nabízíme výuku tříletých oborů Autoelektrikář, Elektrikář - silnoproud a Elektrotechnik. Dále výuku čtyřletých oborů Informační technologie a Technik silnoproudých zařízení. Nabízíme ubytování pro studenty ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a stravování pro studenty.

web www.ssee-sokolnice.cz

Radová Jana, Ing. (pobočka Židlochovice)

Židlochovice, Komenského 38 , (4 pobočky)

Naší snahou je, poskytnout Vám služby na vysoké úrovni tak, aby Váš vstup do silničního provozu byl sebejistý, mohli jste využít všech výhod vozidla a přitom bezpečně chránit život svůj i Vašich blízkých. Naše autoškola patří k největším autoškolám v Jihomoravském kraji jak rozsahem prováděné výuky a výcviku, tak co do počtu absolventů. Za dobu provozu naší autoškoly od roku 1995 jsme připravili více jak 7000 uchazečů, kteří úspěšně složili závěrečnou zkoušku a zařadili se do silničního provozu…

web www.ar-autoskola.cz

Ladislav Polák - Školící středisko a autoškola

Zbýšov, J. A. Komenského 415

Provozujeme školící středisko, kde pořádáme kurzy a školení. Nabízíme profesní školení řidičů C, D a referentů. Zajišťujeme výcvik v řízení skupin B, C, C+E, D. Další poskytovanou činností jsou zemní práce.

web www.lapo.cz

Kuliner Gastrocentrum s.r.o.

Moravany, Bohunická cesta 727

Gastronomické centrum Kuliner plus nabízí kurzy vaření pod vedením těch nejlepších odborníků z řad kuchařů a cukrářů, pro všechny, kteří mají zájem zdokonalit své kuchařské umění. Naše kurzy jsou určené široké veřejnosti i odborníkům z řad hotelů, restaurací nebo školních kuchyní. Zakládáme si na přátelském prostředí a přístupu, sledujeme moderní gastronomické trendy a hlavně chceme, aby vám jídlo a jeho příprava přinášely to, co je nejdůležitější: radost, spokojenost i zábavu.

web www.kulinerplus.cz

TONDACH Česká republika s.r.o.(pobočka Šlapanice)

Šlapanice, Hřbitovní 1643/34 kontakt +420 532 195 520, (4 pobočky)

Nabízíme výrobu a také prodej pálených střešních tašek a zdicích materiálů a antuky a dále poskytujeme technické poradenství.

web www.tondach.cz

Mokrý František

Rozdrojovice, Rozdrojovice 173

Nabízíme poskytování služeb v oboru BOZP a PO a dále máme nabídku školení řidičů referentů a vazačů i také řidičů vysokozdvižných vozíků a dále obsluhovatelů motorových pil.

zobrazit detail

Dolívka Bedřich

Doubravník, Doubravník 244 kontakt +420 566 566 013

Nabízíme poskytování poradenství a dále i služeby v oblasti bezpečnosti práce i také požární ochrany.

zobrazit detail

Pelikán Martin

Tvarožná, Tvarožná 327 kontakt +420 732 162 026

Provádíme a nabízíme výuku a výcvik řízení pro skupiny vozidel AM a A1 a A i B a T a dále provádíme referenční školení řidičů pro jednotlivce i pro firmy.

web www.autoskola-pelikan.ic.cz

AUTOTEK s.r.o.

Vranovice, U hřiště 706 kontakt +420 606 134 006, (1 pobočka)

Nabízíme a provádíme STK traktorů a měření emisí a servis a ověřování tachografů i školení řidičů a školení obsluhy digitálního tachografu.

web www.autotek.webnode.cz

Procházka Petr - Autoškoly

Moravské Bránice, Moravské Bránice 237 , (2 pobočky)

Provádíme zajišťování výcviku skupin AM a A1 a A a B a C i E a dále školení řidičů a máme nabídku kondičních jízd.

web www.autoskolaprochazka.wz.cz

Horák Jaroslav - Autoškoly

Židlochovice, Jiráskova 595

Provádíme a nabízíme výcvik pro získání řidičského průkazu skupiny B a dále poskytujeme referentské a profesní školení a to včetně přezkoušení a kondiční jízdy.

web www.red-car.cz

Mikule Petr

Rosice, Kaštanová 1178

Provozujeme a nabízíme výuku žadatelů o řidičské oprávnění skupin A a B a C a D i E a T sa dále provádíme pravidelné školení řidičů referentů a to s možnosti kondičních jízd.

web www.schoolcar.cz

Smrž Lukáš, Ing.

Kuřim, Skřičkova 1489 kontakt +420 603 722 038

Pořádáme odborné kurzy, školení s možností získání průkazu obsluhy v oboru stavebních, zemních a transportních strojů či zařízení, školení pro obory strojník, řidič manipulačních vozíků, jeřábník, vazač.

web www.prukazyobsluh.cz