Školní družiny – Morava

Pracujete od brzkých ranních hodin a není nikdo, kdo by vám ráno pohlídal dítě? Hledáte smysluplnou odpolední aktivitu pro své dítě? Přihlaste ho do školní družiny, která funguje ráno i odpoledne. Přehled školních družin v lokalitě Morava.

1–10 firem z 995 nalezených Filtry

1Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 420, Frýdlant nad…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme devítiletou základní školu se školní družinou. Našim žákům nabízíme širokou škálu kroužků. Více informací o škole, elektronickou žákovskou knížku, školní tiskopisy a dokumenty, kontakty a více naleznete na našem webu.

2Základní škola Jeseník, příspěvková organizace2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nábřežní 413/28, Jeseník Ověřená

Základní škola pro 1420 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici je sportovní areál, zajišťujeme zájmové kroužky či pořádáme výlety i tématické dny.

3Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem1 pobočka

Adolfovice 170, Bělá pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Základní škola a mateřská škola pro 260 žáků se školní družinou a jídelnou. Nabízíme mnoho volnočasových aktivit, včetně paličkování, florbalu, vybíjené nebo internetového odpoledne či kroužku sportovních her. Vedeme pěvecký sbor a pořádáme různé aktivity pro děti. Veškeré aktuality…

4Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody…, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Provozujeme základní školu pro 540 žáků se školní družinou. Zaměřujeme se na rozšířenou sportovní výuku, lyžařské výcviky, recitační soutěže, fyzikální olympiády, výuku se zaměřením na matematiku a informatiku. Žáci mohou využívat velice efektivní školu v přírodě.

5Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Jelínkova 488/1, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

Základní škola Rýmařov.

6Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sportovní 13, Ladná Bezdlužná Ověřená

Jsme malotřídní škola rodinného typu s pěti ročníky a školní družinou. Výuka probíhá v moderně, vkusně a funkčně zařízených třídách a učebně PC. Třídy jsou vybavené interaktivními tabulemi a počítači.

7Základní škola Milady Petřkové, Velký Týnec1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 326, Velký Týnec Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 450 žáků se školní jídelnou, školní družinou, se vzdělávacími programy a zájmovými kroužky pro děti.

8Mateřská škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní II 142, Hluk Bezdlužná

Mateřská škola na ulici Družstevní je pětitřídní budova. V přízemí se nachází 1. třída , 2. a 3.třída. Třídy 4. a 5. jsou předškolní , umístěny v patře. Budova MŠ je propojena s budovou hospodářskou, kde je kuchyň, sklady, prádelna, mandlovna. Dále pak kotelna s alternativním vytápěním. Po - Pá -…

9Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace

Smetanův okruh 24/4, Krnov, Pod…
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naše základní škola poskytuje základní všeobecné vzdělání. Organizujeme vzdělávací projekty pro naše žáky. Především se zaměřujeme na výuku cizích jazyků a sportovní kroužky. Součástí školy je školní jídelna s pestrou zdravou stravou a školní družina. Průběžně vymýšlíme nové aktuality ve…

10Mateřská škola a školní jídelna Kopretina Olomouc, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Koželužská 969/9, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme mateřskou školu, školní jídelnu a zařízení péče o děti do šesti let věku s možností pravidelné i nepravidelné docházky podle potřeb rodiny. Provozní doba školky je denně od 6:00 do 18:00 hod. – po celý rok bez ohledu na školní prázdniny. Individuální přístup pro rozvoj osobnosti dětí.


Školní družiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Školní družiny v lokalitě Morava – detailní popis

Školní družiny jsou školská zařízení poskytující zájmové vzdělávání žákům jedné školy nebo několika základních škol. Jsou určeny pro žáky prvních až pátých tříd, případně i dětem v přípravné třídě jedné nebo více základních škol a dětem v přípravném stupni jedné nebo více základních škol speciálních. 

Mohou je navštěvovat i žáci druhého stupně základní školy, žáci nižšího stupně šestiletého nebo osmiletého gymnázia nebo odpovídajících ročníků osmiletého vzdělávacího programu konzervatoře.

Školní družiny poskytují žákům výchovu, vzdělávání a rekreační, sportovní a zájmové činnosti v době mimo vyučování. Fungují v ranních hodinách před začátkem vyučování a v odpoledních hodinách, kdy skončí vyučování. Družiny mohou fungovat nejen ve dnech školního vyučování, ale i o prázdninách. Velkou výhodou školních družin pro rodiče je jejich finanční dostupnost. 

Školní kluby

Vedle školních družin existují školní kluby, které jsou též školským zařízením a poskytují zájmové vzdělávání. Na rozdíl od školních družin jsou školní kluby určeny pro starší žáky – žáci druhého stupně základní školy, žáci nižšího stupně šestiletého nebo osmiletého gymnázia a odpovídající ročníky osmiletého vzdělávacího programu konzervatoře. Kromě věku účastníků se odlišují jinými formami činností.