Pomaturitní studium, výuka - Uherské Hradiště

1 - 6 firem z 6 nalezených

Anna Vlčková, DiS. - Jazyková škola Immer Vere

Uherské Hradiště, Dvořákova 1210 kontakt +420 724 587 043

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského jazyka. Pro firmy ve Zlínském kraji nabízíme spolupráci v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení. V rámci rozšíření naší nabídky je možné využít naše zaměstnance i jako doprovod na služební cesty, veletrhy a ostatní akce do zahraničí. Nabízíme individuální výuku cizích jazyků v naší moderní učebně v centru Uherského Hradiště, nebo nebo za Vámi můžeme dojíždět do práce.

web www.immervere.cz

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Uherský Brod, Vlčnovská 688 kontakt +420 572 655 965

Nabízíme denní studium čtyřleté maturitní. A to technik - puškař, mechanik seřizovač, uměleckořemeslné zpracování kovů. Denní studium tříleté učební. A to obráběč kovů, puškař, nástrojař - rytec. Dálkové studium obor: puškař, nástrojař - rytec a prodavač zbraní a střeliva. Bakalářské studium: konstrukce zbraní a střeliva.

web www.copt.cz

Zajícová Kateřina, Mgr. - Profi-překlady

Ostrožská Nová Ves, Záhumení 617 kontakt +420 728 029 434

Zajišťuji pomaturitní studium, překlady a tlumočení z i do anglického jazyka. Dále pořádám individuální i skupinové kurzy pro začátečníky i pokročilé a připravuji ke státním jazykovým zkouškám. Provádím korektury pravopisných, gramatických a stylistických chyb.

web www.profi-preklady.com

Rajzl Evžen, Ing. - Jazyková škola Rajzl

Uherské Hradiště, Dlouhá 205 kontakt +420 572 554 444

Poskytujme jednoleté pomaturitní studium anglického jazyka či kurzy angličtiny pro veřejnost, pro děti včetně kurzů obchodní angličtiny.

web skola.rajzl.cz

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště - Jazyková škola

Uherské Hradiště, Nádražní 22 kontakt +420 572 552 660, (1 pobočka)

Provoz jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Nabídka výuky anglického, německého a ruského jazyka. Poskytujeme různé úrovně jazykových kurzů včetně kurzů pro začátečníky, pokročilé, cestovní ruch či pomaturitní kurz nebo k mezinárodním zkouškám FCE.

web www.oauh.cz

RAJZL EXPORT IMPORT, s.r.o.

Uherské Hradiště, Dlouhá 205 kontakt +420 572 554 444

Poskytujeme kurzy angličtiny a pomaturitní studium. Zaměřujeme se na kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé a pro veřejnost i děti či obchodní angličtinu, soutěže a další. Zabýváme se přípravou na KET, PET a FCE.

zobrazit detail